Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

MódaTechnologie

PrusaLab oznamuje vítěze svého hardware akcelerátoru: IRMA ukazuje, co by dámská kabelka mohla umět

PrusaLab – prototypová dílna Josefa Průši, oznamuje, že vítězem třetího běhu jeho hardware akcelerátoru se stal projekt Irmagard (IRMA), designová kabelka, která spojuje eleganci, bezpečnost a personalizaci.

IRMA, vybraná z řady ambiciózních projektů, je výsledek spolupráce Kláry Šmakalové, zakladatelky značky Akari, která posledních 15 let přinášela zákaznicím lokální a udržitelnou alternativu k fast fashion a Jakuba Stediny, průmyslového designéra oceněného mimo jiné dvěma cenami Red dot. Společně navrhli bezpečnostní systém, sestavený s odborníky na sebeobranu a psychologii, elegantně zakomponovaný do designové kabelky. IRMA byla také zařazena do Technologické inkubace CzechInvest. 

“Máme radost, že můžeme představit IRMU jako projekt, který překračuje hranici mezi módou a technologií,” říká Ondra Kašpárek, ředitel PrusaLabu. “IRMA je důkazem, že mezi designem a funkcí není třeba dělat kompromis a že v oblasti módních doplňků je z pohledu funkce ještě obrovský prostor k zaplňování.”

Zdroj a foto: PrusaLab

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *