Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Napínavý souboj o titul Banya MASTERA: vítěz slavnostně korunován

V Saunovém světě Aquapalace Praha se nyní v pátek 21. a v sobotu 22. června během festivalu přírodních bylinných procedur BanyaFest 2024 konal za účasti mezinárodní poroty první ročník soutěže o titul Banya Master.

Utkalo se zde ve speciální sauně připravené pouze pro tuto akci 20 soutěžících z celého světa. Nejlépe si v metličkových procedurách vedl a 1. místo si odváží Sergey Medvedev z Maďarska. Na druhém místě se umístil Ladislav Stehlík ze Saunového světa Aquapalace Praha a bronzovou pozici vybojoval Lukáš Satinský z Beskyd.

„První ročník tohoto unikátního festivalu, který jsme u nás v Saunovém světě spolupořádali se dle ohlasů klientů velmi povedl. Na festival přišlo více jak 500 návštěvníků, kteří si vychutnali kromě soutěže také připravený bohatý doprovodný program plný odpočinku a relaxace,“ komentuje akci Vladana Horáková, ředitelka Aquapalace Praha.

Za Banya asociaci doplňuje Dominik Žitný: „Festival se nesl v duchu speciální gastronomie, mimo bylinné a banya ceremoniály nechyběly luční masáže či netradiční sauny a horké kádě. Vítěze 1. ročníku soutěže BANYAMASTER známe, ale podle nás vyhráli všichni, co mají rádi přírodu, přírodní procedury a umění relaxace.“

Zdroj a foto:  www.aquapalace.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *