Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Prázdninový tip: Léto v Prazdroji zve na koncerty, letní kino, Live show i hospodský kvíz

Na čtrnáct  červencových a srpnových večerů s koncerty tuzemských kapel a dalším kulturním programem se mohou letos těšit návštěvníci festivalu Léto v Prazdroji. Připraveny jsou prázdninové čtvrteční bigbítové koncerty a také středeční akce s hudbou, mluveným slovem, filmovou projekcí či oblíbeným hospodským kvízem.

„Léto v Prazdroji se bude v tradičním rytmu točit okolo bigbítem našlapaných čtvrtků. Kromě toho jsme nově přidali i pár kulturních akcí ve středu. Začínáme vždy ve 20 hodin, ale  před  každým koncertem jsme pro návštěvníky připravili doprovodný program a soutěže o hodnotné ceny z Prazdroje,“ říká Rudolf Šlehofer, manažer turismu Plzeňského Prazdroje.

Čtvrteční večery od začátku července do konce srpna na nádvoří pivovaru budou patřit koncertům kapel Žlutý pes, Děda Mládek Illegal Band,  Brutus, Red Hot Chilli Peppers Revival, Kečup, Odyssea, X-Cover, Extra Band Revival a Lucie Revival. Mezi hosty středečních večerů bude například známý muzikant Paulie Garand, Abba Stars s legendárními hity švédské kapely nebo moderátor Hitrádia FM Plus Jirka Pelnář se svou Live show.

Kromě živé muziky a zábavy pod hvězdnou oblohou nabídne Léto v Prazdroji také správně načepované pivo přímo od zdroje, osvěžující nealko a skvělé občerstvení. Areál bude otevřen vždy od 18  hodin.

Program Léta v Prazdroji 2024:
Čtvrtek 4. 7. – Žlutý pes
Čtvrtek 11. 7. – Děda Mládek Illegal Band
Středa 17. 7.  – Abba Stars
Čtvrtek 18. 7.  – Brutus
Čtvrtek 25. 7.  – Red Hot Chilli Peppers Revival
Středa 31. 7.  – Paulie Garand
Čtvrtek 1. 8. – Kečup
Čtvrtek 8. 8. – Odyssea
Středa 14. 8. – Live show s Jirkou Pelnářem
Čtvrtek 15. 8. – X-Cover
Středa 21. 8. – Hospodský kvíz
Čtvrtek 22. 8. – Extra Band Revival
Středa 28. 8. – Letní kino
Čtvrtek 29. 8. – Lucie Revival

 Vstupenky jsou v prodeji zde: Léto v Prazdroji 2024 / Prazdroj Visit

 Zdroj a foto: Prazdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *