Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Saunoví rytíři, mořská panna i koncert IMT SMILE – otevření letní sezóny v Bešeňové bylo dobrodružné a pohádkové zároveň

Ve Vodním parku Bešeňová byl v sobotu pořádně rušno. Od rána až do pozdního večera byl na programu velkolepé otevření letní sezóny v liptovských vodních parcích.

V Bešeňové vše odstartovali už tradičně v Saunovém dómu. Kromě tradičního házení ledových koulí na rozpálené kameny v sauně premiérově zazněla báseň v podání moderátorky a herečky Bibiany Ondrejkové. „Pokud jsem ji někomu nešeptala do ucha, tak jsem ještě nikdy neříkala básničku v sauně, takže jsem měla svoji celosvětovou premiéru se svou básní Dvě dlaně v sauně.”

Hned vzápětí se v sauně konalo pasování saunových rytířů, které měl pod palcem třídenní císař Bešeňové, herec Karel Tóth. Premiérovými rytíři se stali loňský mistr Slovenska v saunových rituálech Jean-Colin Dora a vícenásobný mistr světa z Polska Maciek Piczura. Jejich posláním bude zajistit dobré počasí během celé sezóny a postarat se o kvalitní odpočinek a relaxaci všech návštěvníků.

Další důležitou postavou slavnostního zahájení sezóny byl Poseidón, alias herec Jozef Vajda, který zachránil unesenou mořskou pannu a spolu s ní – všichni doufají – i celou letní sezónu na Liptově.

V Bešeňové pro to udělali maximum a připravili i několik doslova žhavých novinek. „Připravujeme nové exteriérové ​​kontejnerové sauny s krásným panoramatickým výhledem do naší zahrady. Aby toho nebylo málo, novinkou bude i originální slovenský saunový rituál, který bude každý den v 19:00 a bude zaměřen na slovenskou hudbu, zvyky, tradice a vůně,“ prozradil ředitel vodního parku Peter Kolenčík.

Na otevření nechyběla c která se zúčastnila slavnostní vernisáže obrazů Lucie Rubeljové v hotelu Galeria Thermal. „Skláním se před tím, co jsem tu viděla. Ty obrazy na mě dýchají člověčinou,“ prozradila známá herečka. Výstavu může veřejnost navštívit do konce srpna. Od soboty jsou v největších vodních parcích na Liptově – v Tatralandii i v Bešeňové už na celé léto otevřeny všechny areály a atrakce.

Zlatým hřebíkem celodenního programu v Bešeňové byl koncert populární kapely IMT SMILE, se kterou zpívala celá Bešeňová.

Zdroj a foto: Bešeňová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *