Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Brazilské léto ve Spa & Wellness Aquapalace Praha

Brazílie, to je pláž Copacabana a tyrkysové moře, proslulý karneval či tropické amazonské podnebí a jedinečné vodopády Iguazú. Prožijte vůně exotické perly Jižní Ameriky, dopřejte si péči o pokožku dle brazilské tradice, aniž byste museli cestovat na druhou stranu světa. Dopřejte si BRAZILSKÉ MASÁŽE po celou letní sezónu v luxusním prostředí Spa & Wellness Aquapalace Praha.

Přijďte si vyzkoušet jedinečné BRAZILSKÉ MASÁŽE, které vás během 60 nebo 90 minut přenesou na písečné pláže Brazílie, díky exotickým esenciálním olejům a vůním uvolní, vyčistí a hydratují pokožku. Kromě relaxace těla vám masáž zklidní mysl a uleví od stresu z každodenních povinností. Vyživená, hloubkově vyčištěná a prokrvená pokožka se navíc během léta snadněji a rychleji opaluje.

BRAZILSKÁ MASÁŽ má velmi blízko ke klasické brazilské maderoterapii, která využívá speciální dřevěné baňky nebo válečky. Masáž pomáhá rozkládat tukové buňky, odstraňovat přebytečnou tekutinu, toxiny z těla a tvaruje postavu. Navíc stimuluje tok lymfy a nastartuje metabolismus. Nechte se unést atmosférou plnou tropických vůní a relaxační hudby. Po masáži dostanete osvěžující kokosový nápoj a můžete pokračovat v odpočinku v klidném relaxačním prostoru nebo využít dárku a pokračovat do největšího Saunového světa v ČR.

Zažijte brazilské hýčkání a získejte hned dva dárky
Nechte se hýčkat specialisty ve svém oboru, a navíc k BRAZILSKÉ MASÁŽI obdržíte dva dárky – zmíněný kokosový nápoj a voucher pro volný vstup na 2 hodiny do největšího Saunového světa Aquapalace Praha v Čechách.

Luxusní Spa & Wellness Aquapalace Praha
Krásné prostředí Spa & Wellness je součástí komplexu čestlického Aquapalace Praha a nabízí kompletní péči o vaše tělo i mysl. Nachází se v 1. patře a můžete si zde dopřát, kromě zmíněných letních masáží, další špičkovou péči v podobě zkrášlovacích rituálů, manikúry, pedikúry, ale i dalších tělových procedur. Mimo jiné zde máte možnost také navštívit tradiční turecké lázně Hammam či soukromé Spa s vířivkou a saunou.

Více o Brazilském létu ve SPA & Wellness Aquapalace Praha či možnost objednání naleznete ZDE.

Zdroj a foto: Aquapalace Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *