Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Valašská oáza klidu: dovolená v nedotčené přírodě plná sportu a kultury

Odpočinek od civilizace i starostí běžného života. To vás čeká ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích. Užijete si tady procházky nedotčenou krajinou, projížďky na kole, jógu pod širým nebem, skvělé jídlo při pikniku v přírodě i v zážitkové restauraci, večery s živou hudbou či Týden kultury. Ten nejdokonalejší relax na vás pak čeká ve wellness s termálními bazény, saunovým světem a nespočtem rozmazlovacích procedur.

Ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích vás budou hýčkat tak, jak jste to ještě nezažili. Na léto tady připravili pobyty, v jejichž ceně máte nejen skvělé wellness a špičkovou gastronomii, ale také neskutečné množství zajímavých aktivit. Hotel navíc právě prošel rekonstrukcí a oslní vás novými pokoji s vanou přímo u okna a výhledy do krajiny, novou restaurací s velkou vinotékou nebo venkovní terasou…

Jen si to představte: kráčíte po stezkách malebnou přírodou beskydských lesů obklopených pastvinami, na kterých se pasou stáda oveček. Vy se zastavíte na tom nejhezčím místě a uděláte si nezapomenutelnou hostinu z dobrot v piknikovém koši, kterým vás vybavili kuchaři. Sportovci se mohou vydat po některé ze značených tras – v okolí jsou stovky kilometrů turistických a cykloturistických všech úrovní a pro zájemce je tu dokonce půjčovna elektrokol. Pokud se chcete naučit něco nového, na golfovém hřišti Horal nabízejí program Golf pro každého – stačí si jen obléct sportovní oblečení a golfové vybavení i zkušený instruktor jsou vám k dispozici, ať už jste zkušený hráč, začátečník, anebo si třeba chcete tuto novou aktivitu vyzkoušet s celou rodinou. Zahrát si tady můžete také tenis (s partnerem či instruktorem), vyrazit na in-line bruslení, na pravidelné lekce jógy pod širým nebem nebo na aquafitness v příjemně vyhřátém bazénu…

Valašské moře a zážitková restaurace
Zasloužený, ničím nerušený odpočinek vás čeká v hotelovém L-Spa s krytým bazénem, vodními atrakcemi, whirlpoolem se slanou vodou, finskou saunou, parní lázní, ochlazovacím jezírkem a velkým výběrem masáží. Pokud zatoužíte po odpočinku v termálních vodách, shuttle bus vás zdarma převeze do blízkého Wellness Horal, jemuž se přezdívá „valašské moře“, a který je vybaven velkým saunovým světem a mnoha vodními atrakcemi. Pomyslnou třešničkou na dortu blaha pak bude jistě účast na unikátních saunových rituálech, které jsou tady vyhlášené a pořádají je ve Wellness Horal i Spa hotelu Lanterna několikrát denně.

Příjemně uvolnění si na terase dopřejete podvečerní snack „aperitivo moment“ a večeři v restauraci s vinotékou. Nároční gurmáni se mohou vydat do zážitkové restaurace Vyhlídka, kde nabízející čtyř až šestichodová menu snoubená s lahodnými víny. Každý čtvrtek na vás čeká program s cimbálem a ukázkou výroby korbáčiků a neděle s živým pianem.

Je libo pokoj s vířivkou či vlastním krbem?
Spa hotel Lanterna je díky komorní atmosféře, špičkovým wellness službám i gastronomii a nádherné přírodě ideálním útočištěm pro náročné hosty. Díky nedávné rekonstrukci nabízí unikátní pokoje se zimní zahradou, vanou a krásnými výhledy do krajiny, či pokoje s vlastní vířivkou a krbem pro skutečně romantické večery. Více na www.lanterna.cz

Tipy na zajímavé akce v létě:
Kurzy pro nadšené kuchaře: V hotelu Galik pořádají, pod vedením pekařek Resortu Valachy, pravidelné Kurzy pečení frgálů, tradičních valašských koláčů (v létě každé úterý a neděli). I děti pak nadchne Kurz pečení pizzy (konají se každé pondělí) pod dohledem šéfkuchaře Josefa Tydlačky.

Motivace a výchova s Marianem Jelínkem (7.–10. 7.): Marian Jelínek, legenda v oboru osobnostního rozvoje, připravil jedinečný workshop na téma Jak připravit sebe (i své děti) do hektické a náročné doby. Dozvíte se, jaké jsou parametry úspěšných lidí a proč vše začíná již v dětství. Jak pracovat sám na sobě, dostat se do klidu a užívat si každého dne.

Týden kultury na Valašsku (21.–27. 8.), to je sedm dní plných hudebních i divadelních představení v kouzelné atmosféře šapitó pod Spa hotelem Lanterna. Osmý ročník charitativního divadelního festivalu nabídne devět představení v cirkusovém šapitó, podvečery s živou hudbou i zábavný Rodinný den. A při ubytování ve Spa hotelu Lanterna máte volnou vstupenku na představení!

Zdroj a foto: www.valachy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *