Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

O doslova královský příjezd na festival Vysmátý léto se postaral Kontrafakt. Členové kapely do Kadaně přiletěli pár minut před svým setem vrtulníkem!

V sobotu 22. června proběhl v Kadani výroční 20. ročník oblíbeného festivalu Vysmátý léto, který letos přinesl několik významných novinek. Nové promotéry, kteří se rozhodli změnit dramaturgii festivalu a zaměřit ji na současnou rapovou a popovou scénu. Pod kadaňským hradem se postupně na podiu vystřídali Annabelle, Sofian Medjmedj, Emma Smetana & Jordan Haj, Ben Cristovao, Sergei Baracuda, Yzomandias a Nik Tendo, Ektor a slovenští Kontrafakt, kteří na festival dorazili stylově vrtulníkem. Večer pak uzavřel Manene svou epickou show. Celým festivalem provedl úspěšný mladý moderátor Milionovey.

Všichni umělci vytvořili společně s návštěvníky skvělou festivalovou atmosféru. Své kouzlo dodává i samotné místo pod hradbami v samotném centru Kadaně. Zdá se, že risk nabídnout zcela jiný program se pořadatelům vyplatil. Návštěvnost byla oproti posledním ročníkům vyšší.  Kromě programu na hlavní stage Vysmátý léto nabídlo DJ stage, kde to se svými tanečními sety rozjížděli Kharma a Spirit. Nechyběl ani bohatý doprovodný program jako jóga, herní a beauty zóna, soutěže a také chill zóna v prostředí náplavky.

„Festival se stal nejen hudebním zážitkem, ale i místem odpočinku a zábavy pro všechny generace. Příští ročník se uskuteční 21. 6. 2025. Novou tvář programu chceme zachovat a už brzy odtajníme první jména pro následující rok,“ říká Miroslav Kanči, organizátor festivalu.

Akce byla i letos zapojena do projektu ČISTÝ FESTIVAL. Návštěvníkům byly po celém areálu k dispozici unikátní koše k třídění plastů, papírů a směsného odpadu. Tříděný odpad posbírala úklidová četa. Projekt Čistý festival probíhá ve spolupráci s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM, a.s., která zajišťuje třídění, recyklaci a využití obalového odpadu.

„Letošní ročník Vysmátýho léta podpořil NFCtron společně s Mastercard, díky jejich finanční podpoře jsme mohli návštěvníkům poskytnout pohodlné placení a vylepšit tak jejich zážitek z festivalu. V roce 2025 plánujeme přes NFCtron navíc spustit i předprodej vstupenek a proces dobití kreditu online tak ještě urychlit,“ doplňuje Kanči.

Generální partnerem festivalu je Isonoe Inwest. Mediálním partnerem festivalu je Evropa 2. Festival vznikl pod záštitou Města Kadaň a Ústeckého Kraje.

Zdroj a foto: https://vysmatyleto.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *