Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Pěstounské rodiny ze Středočeského kraje se sešly v Majalandu

Pod záštitou Středočeského kraje a hejtmanky Petry Peckové se v zábavním parku Majaland v neděli 23. června konalo již třetí setkání pěstounských rodin ze středních Čech. Registrované rodiny měly v tento den vstup zdarma a mohly kromě zábavy podiskutovat s odborníky.

Zábavu pro celou rodinu uvnitř i venku – to nabízí zábavní park Majaland v Tuchoměřicích nedaleko Prahy. Minulou neděli se v Majalandu sešli velmi vzácní hosté – pěstounské rodiny z celého kraje, které tam pozvala středočeská hejtmanka Petra Pecková. Jde v pořadí již o třetí takové setkání, které kraj uspořádal. Poprvé se však konalo v Majalandu.

Setkání vedle společně kvalitně stráveného času a zábavy nabízí pěstounům příležitost dozvědět se něco nového nebo probrat věci, které je trápí. „Děti se pobaví a dospělí sdílejí své zkušenosti či zážitky. Mohou je konzultovat s odborníky a lidmi z odboru, kteří jsou na místě,“ popisuje hejtmanka Petra Pecková.

Pro Majaland bylo toto setkání premiérou. „Jsme moc rádi, že jsme u nás mohli rodiny přivítat. Pěstouni svou obětavou prací dávají možnost dětem užít si normální dětství. A za to jim od nás všech patří velké uznání a dík,“ popisuje Miroslav Ducháč, jednatel společnosti Majaland Praha.

Zábavní park Majaland nedaleko Letiště Václava Havla je se svými 9000 metry čtverečními plochy největším krytým zábavním parkem v Čechách. Nabízí řadu atrakcí, jako je 220 metrů dlouhá horská dráha, obří řetízkový kolotoč, volný pád nebo autodrom. V loňském roce otevřel venkovní část, kde na ploše 4000 metrů čtverečních nabízí další atrakce, a to z oblíbeného světa hrdinů Superwings.

Zdroj a foto: Majaland

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *