Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Soutěž o vstupenky na HRADY CZ! Staňte se součástí letního hudebního dobrodružství s Yello

Společnost Yello, přední dodavatel energií v České republice, se stala po páté oficiálním partnerem letního hudebního festivalu HRADY CZ. Kulturní akce, která se koná na významných českých a moravských historických památkách postupně v osmi krajích Česka, přitom slaví již 19. ročník. Značka Yello opět podpoří tuto jedinečnou multižánrovou událost a přispěje k podpoře regionální komunity v nejširším slova smyslu.

Pro Yello je partnerství s festivalem HRADY CZ (www.hradycz.cz) důležitým způsobem, jak se spojit se svými stávajícími zákazníky, a přitom oslovit nové a ukázat všem sílu žluté energie. „Od samého začátku našeho působení v České republice nám záleží na tom, abychom byli lidem nablízku,“ říká Michal Kulig, ředitel společnosti Yello a dodává: „Festival HRADY CZ nám dává skvělou příležitost potkat se s našimi zákazníky a fanoušky v krásném, typicky letním prostředí a sdílet s nimi naši vášeň pro hudbu a kulturu.“ I z tohoto důvodu Yello připravilo pro všechny hudební fanoušky soutěže o vstupenky na festival. „Nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, kde najdete všechny informace o soutěžích a aktuálním dění na HRADY CZ,“ vzkazuje Michal Kulig.

Festival plný energie a pozitivních vibrací
Pro Yello představují regiony a jejich komunity jednu z klíčových hodnot. Do této filozofie jednoznačně spadá myšlenka hudebního festivalu určeného celým rodinám, který se odehrává během léta na rozmanitých místech Česka a přináší radost tisícům lidí. Pozitivní zpětná vazba od našich zákazníků i podporovatelů, ale i naše druhé propojení s kulturou prostřednictvím partnerství s dokumentem o skupině Tata Bojs nás v Yello nasměrovaly opět hudebním směrem,“ sděluje Michal Kulig.

I na letošní hudební festival společnost Yello chystá několik aktivit pro návštěvníky. Krásná žlutá barva bude zdobit místa konání festivalu. Na každé akci se budou nacházet hostesky oblečené do žlutých odstínů s černými kšiltovkami a 3D vyšitým logem Yello a budou rozdávat žluté brýle. „Jsme rádi, že Yello s námi Yello zůstává i letos. Je to skvělý partner, který podporuje tuto jedinečnou hudební akci pravidelně, sdílí naše hodnoty a pomáhá nám vytvářet nezapomenutelné zážitky pro návštěvníky,“ říká Michal Šesták, ředitel festivalu HRADY CZ.

Hudba, kultura a radost pro celou rodinu
Letní akce HRADY CZ je skvělou událostí pro celou rodinu. Nabízí škálu hudebních stylů v podání špiček české hudební scény, ale i bohatý sortiment doplňkových služeb a občerstvení.  Koncerty se konají pod širým nebem v krásném prostředí českých hradů a zámků, takže si návštěvníci mohou užít nejen hudbu, ale i atmosféru historických památek. V ceně sobotních vstupenek jsou navíc zahrnuty i prohlídky hradů.

Festival má zastávky na osmi hradech po celém Česku. Startuje 12. – 13. 7. 2024 na Točníku a přes Kunětickou horu (19. – 20. 7. 2024), Švihov (26. – 27. 7. 2024), Rožmberk nad Vltavou (2. – 3. 8. 2024), Veveří (9. – 10. 8. 2024), Hradec nad Moravicí (16. – 17. 8. 2024) a Bouzov (23. – 24. 8. 2024) doputuje na Bezděz, kde ve dnech 30. – 31. 8. 2024 skončí. Značka Yello bude vidět na všech osmi lokalitách. „Těšíme se na společné léto plné hudby, zábavy a nezapomenutelných zážitků s Yello a HRADY CZ,“ zakončuje Michal Kulig.

Foto: archiv HRADY CZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *