Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Starbucks představuje Sparkling Espresso pro milovníky letních tropických chutí

Starbucks představuje nový osvěžující ledový nápoj – Sparkling Espresso. Tento letní hit kombinuje Blonde® Espresso Roast na ledu s Ginger Ale tonikem, klasickým tonikem nebo limonádou, aby vám přinesl pocit tropické dovolené přímo do vašeho oblíbeného kavárenského řetězce.

Blonde® Espresso Roast na ledu je novinkou, která oživuje tradiční espresso zážitek s jemným, lehce ovocným profilem, který je zároveň silný a vyvážený. K dispozici je v několika variantách, které uspokojí široké spektrum chutí a preferencí.

Pro milovníky netradičních kombinací je tu Espresso Ginger Ale Tonic. Tato kombinace přináší jemné chutě espressa doplněné o chutě zázvoru a citrónu z Ginger Ale toniku, které vám dodají osvěžení v horkých letních dnech.

Tradiční chuťové preference uspokojí Espresso Tonic Water. Tento osvěžující mix je ideální pro relaxaci během horkých letních odpolední. Pro sladké jazýčky má Starbucks v nabídce Espresso Bitter Lemon Tonic. Tato varianta je mix osvěžující a kyselé chuti perlivé limonády s jemným světle praženým espressem a přenese vás doslova na pláž na tropickém ostrově.

Všechny varianty Sparkling Espresso jsou zdobené plátkem sušené limetky pro další chuťový rozměr. Přijďte se ochladit a vychutnejte si jeden z letních nápojů Starbucks, ideálně v nových super barevných znovupoužitelných kelímcích.
Zdroj a foto: Starbucks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *