Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityJídlo a pití

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na podporu Nadace Jakuba Voráčka

V sobotu 29. června se na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech připíjelo s šampaňským domem Moët & Chandon na podporu Nadace Jakuba Voráčka. Tento rok si hvězdy připíjely na podporu lidí s roztroušenou sklerózou. Stalo se tak v Moët Champagne Lounge na terase hotelu Thermal. Právě zde probíhal další ročník oblíbené filantropické iniciativy „Toast for a Cause“, tedy „Přípitek na dobrou věc“.

Úvodního přípitku se symbolicky ujali Jiří Bartoška, Ján Kotúč, country manager Moët Hennessy CZ, Jakub Voráček a jeho sestra Petra Klausová, zakladatelé Nadace Jakuba Voráčka. Společně vyzvali slavné osobnosti Aňu Geislerovou, Hanu Vágnerovou, Lenku Vlasákovou, Petru Nesvačilovou, Alenu Mihulovou, Jana Dolanského a další, aby svými podpisy zahájily rituální podepisování láhve Moët & Chandon.

„Děkujeme karlovarskému festivalu a Moëtu za pozvání, je to pro nás pro všechny zadostiučinění v rámci dlouhodobé spolupráce, kterou se snažíme pacientům s roztroušenou sklerózou maximálně pomáhat a doufejme, že tímto nekončíme. Jsme rádi za každou podporu, děkujeme Moëtu a doufáme, že se láhev podaří vydražit tak, abychom mohli opět pomoci co nejvíce pacientům.” řekl k přípitku Jakub Voráček.

U hollywoodských hvězd je „Přípitek na dobrou věc“ tradičním rituálem. Je známý například z udílení Zlatých glóbů v Los Angeles. Jedná se o filantropickou iniciativu, kterou do festivalového života v Karlových Varech tradičně přináší oficiální šampaňské filmového festivalu Moët & Chandon.

Navštivte Moët Champagne Lounge a připijte si na dobrou věc také
Projekt během celého filmového festivalu mohou podpořit i sami návštěvníci festivalu a filmoví fanoušci, kteří si během festivalového týdne po vzoru slavných herců vychutnají

v Moët Champagne Lounge na terase hotelu Thermal v Karlových Varech šampaňské Moët Impérial. Každé zakoupení elegantní lahvičky Moët Mini (20 cl) přinese Nadaci Jakuba Voráčka počet korun odpovídající počtu ročníků MFF KV, tedy 58 Kč. Příspět touto částkou můžete i koupí speciálního dárkového balení Moët & Chandon s perem, které si můžete nechat podepsat od svých oblíbených filmových hvězd, a nebo limitované edice podepsané Jakubem Voráčkem.

O Nadaci Jakuba Voráčka
Nadace Jakuba Voráčka, založená v roce 2015, se zaměřuje na zlepšení kvality života pacientů s roztroušenou sklerózou. Petra Klausová, sestra Jakuba Voráčka, vede nadaci a osobně se přesvědčila o výzvách, kterým pacienti s touto diagnózou v České republice čelí. Nadace poskytuje finanční podporu jednotlivcům a rodinám, podporuje výzkum a vzdělávání v této oblasti a organizuje různé charitativní akce a eventy, které mají za cíl zvýšit povědomí o nemoci a získat prostředky pro další pomoc.

Svět filmu za doprovodu šampaňského Moët & Chandon
Moët & Chandon je již více než 275 let značkou šampaňského, která zpestřuje oslavy těch nejkrásnějších životních okamžiků i největších událostí. Šampaňský dům je uznáván za svou velkolepost a velkorysost v umění oslav známé jako „savoir-fête“. Od třicátých let bylo přítomno u více než stovky filmů a po téměř dvě desetiletí je také oficiálním šampaňským Zlatých glóbů a Cen americké filmové akademie. V České republice je Moët & Chandon nerozlučně spjat s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary, kde „Přípitek na dobrou věc“ probíhá už od roku 2017.

Foto: archiv Chandon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *