Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Třetí řada Odznaku Vysočina skončila. Průměrně ji sledovalo přes milion diváků

TV Nova opět přinesla divákům napínavé příběhy policejního týmu z Veselé v kriminálním seriálu Odznak Vysočina. Třetí řada uzavřela své příběhy s velkým úspěchem. V průměru si nenechalo ujít napínavé případy týmu kapitánky Skálové více než milion diváků v cílové skupině 4+. Během léta budou mít fanoušci možnost si připomenout starší díly, a to každé úterý ve 20.20 na Nově.

Scénáře jednotlivých dílů byly inspirovány skutečnými případy a na jejich tvorbě spolupracovala vrchní komisařka Policie ČR Renáta Miková. Kreativní producentka TV Nova Iva K. Jestřábová ocenila pozitivní reakce diváků: „Třetí řada Odznaku Vysočina přinesla nejen napínavé kriminální příběhy, ale také hlubší pohled na osobní životy našich hrdinů. Jsme rádi, že se nám podařilo diváky zaujmout.“

Nedělní večery patřily dramatickým případům a osobním příběhům kriminalistů. Třetí řadu průměrně sledovalo 24,76 % diváků u TV obrazovek ve věkové skupině 15-54. Po osm večerů přilákaly kauzy z malebné Vysočiny 1,012 milionu diváků starších 4 let. Závěrečný díl s názvem V kruhu rodinném dosáhl podílu 28,32% ve sledovanosti mezi diváky ve věku 15-54 let. V širší skupině 4+ si tuto epizodu nenechalo ujít také přes milion diváků.

Zdroj dat: ATO – Nielsen, živě + TS0-3, ke dni: 8.7.2024

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *