Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Plzeňský Prazdroj v rámci Industry Open pozve návštěvníky do méně známých zákoutí pivovaru

Pivovar Plzeňský Prazdroj se letos opět stane součástí festivalu Industry Open. Pro návštěvníky je ve vybraných termínech od  5.  do  22. srpna  připraven speciální, jindy nedostupný zážitek: prohlídková trasa zahrnující širší výrobní část areálu pivovaru.

Návštěvníci během projížďky autobusem odhalí velikost a rozlehlost našeho výrobního areálu. Z těsné blízkosti uvidí legendární Vodárenskou věž a sladovnu, ale také třeba  filtrační halu, centrální stáčírnu – jednu z nejmodernějších stáčíren v Evropě s kapacitou 120 000 lahví za hodinu, a naše sklady, včetně toho automatického, otevřeného v roce 2023, který je novou dominantou pivovaru,“ říká Rudolf Šlehofer, manažer turismu Plzeňského Prazdroje.

Součástí speciální prohlídky v rámci festivalu Industry Open je návštěva pivovaru Gambrinus, který letos slaví 155 let od svého založení. K vidění bude současná i historická varna, nebývale zachovalá rozkvasná spilka, kde se lidé dozvědí, jak pivo kvasilo v minulosti. U cylindrokonických tanků naopak objeví, jak kvasí pivo dnes pomocí nejnovějších technologií, a ochutnají ještě zrající pivo – lahodnou sladinu.

Online prodej vstupenek na speciální prohlídky: https://www.prazdrojvisit.cz/kalendar-akci/specialni-prohlidka-industry-open/

Zdroj a foto: https://industryopen.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *