Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Společnost Disney+ odhalila trailer a plakát k seriálu Agatha za vším schovaná od Marvel Television

Kathryn Hahn se vrací jako Agatha Harkness. Premiéra dvou epizod, nový díl každý čtvrtek. Od 19. září exkluzivně na Disney+.

Disney+ představilo trailer a plakát k nadcházejícímu hranému seriálu od Marvel Television,Agatha za vším schovaná [Agatha All Along]. Děj sleduje postavu Agathy z oceňovaného seriálu WandaVision, jak se vydává na nebezpečnou a tajemnou cestu plnou zkoušek a útrap. Showrunnerem je Jac Schaeffer, který stál i za WandaVision, a je režisérem první epizody.

Na začátku seriálu Agatha za vším schovaná najdeme bezmocnou a zranitelnou, kdysi nechvalně proslulou čarodějku Agathu, ze které sejme jistý podezřelý mladík kletbu. Agathu zaujme mladíkova nabídka vydat se legendární cestou Necestou, na které čekají mnohé nástrahy a zkoušky. Kdo přežije a Necestou zdárně projde, získá to, co mu nejvíce chybí. Společně se záhadným mladíkem založí Agatha nový koven a vydají se cestou Necestou.

Kromě Kathryn Hahn se v seriálu objeví Joe Locke, Sasheer Zamata, Ali Ahn, Maria Dizzia, Paul Adelstein, Miles Gutierrez-Riley, Okwui Okpokwasili, Debra Jo Rupp, Patti LuPone a Aubrey Plaza. Výkonnými producenty jsou Kevin Feige, Louis D’Esposito, Brad Winderbaum, Mary Livanos a Jac Schaeffer. Režiséry seriálu jsou Jac Schaeffer, Rachel Goldberg a Gandja Montiero.

Dvě první epizody seriálu Agatha za vším schovaná od Marvel Television mají premiéru 19. září pouze na Disney+.

Zdroj a foto: Disney+

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *