Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Ve službě: za mřížemi: Podívejte se, jak vypadá takzvaná „šťára“

Už dnes se uživatelé platformy prima+ mohou těšit na novou osmidílnou dokumentární sérii Ve službě: Za mřížemi. Tento unikátní projekt sleduje pracovní i soukromý život devíti zaměstnanců vězeňské služby v sedmi českých věznicích – od těch alternativních po ty nejdrsnější. Na prima+ diváci uvidí každý týden jednu epizodu.

Drogy, rvačky, propašované mobilní telefony, opakující se přesčasy – to je jen zlomek toho, s čím se dozorci, strážní nebo vychovatelé musejí každý den vypořádávat.

V českých věznicích je téměř 20 000 trestanců. Je to čtvrtá nejvyšší míra uvěznění v Evropě. Vůbec poprvé teď mohou diváci nahlédnout do míst, kam se kamery běžně nedostanou. Jde o unikátní návštěvu světa za mřížemi z pohledu odsouzených i těch, kteří na ně dohlížejí.

V dnešní epizodě budou moci diváci mimo jiné sledovat život vězňů ve věznici Kuřim. V kuřimském vězení je celkem 525 vězňů a 258 zaměstnanců. Diváci budou svědky takzvané šťáry, kdy pracovníci věznice kontrolují, zda vězni nepřechovávají omamné či psychotropní látky nebo další věci, které jsou ve vězení zakázány. Podívejte se, jak taková šťára probíhá, co pracovníci věznice během ní prožívají a jestli se jim podaří něco nalézt.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *