Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Vychutnejte si letos v létě oblíbené klasiky Starbucks ve svěžích remixech

Léto bez lahodných, krémových a v ústech se rozplývajících nápojů Starbucks? Ani náhodou! Zbrusu nová nabídka je ideální pro opravdové milovníky ledových nápojů, kteří rádi experimentují. 

Odborníci na osvěžující nápoje ve společnosti Starbucks přišli s nápadem, jak posunout možnosti personalizace nápojů o úroveň výš díky lahodné krémové studené pěně. Tato novinka je tudíž jako stvořená pro opravdové fajnšmekry. Hravé kombinace a tak trochu utajené menu. Čtyři nové krémové pěny lze totiž kombinovat s klasickými ledovými nápoji Starbucks tak, aby vyhovovaly chuti každého.

Kdo si nechá si připravit nápoj s jednou z nových studených krémových pěn, obdrží sběratelskou kartu. Jeden remix, jedno razítko. Každý pátý je zdarma. Vsadíme se, že letos v létě nezůstanete jen u jedné karty! Na co se tedy můžete těšit?

Jedinečné remixy vytvořily řadu nápojů, které dokonale doplňují známou ledovou klasiku:

Iced White Mocha with Strawberry Foam. Bílá Mocha v kombinaci se šťavnatou jahodovou pěnou vás přenese myšlenkami na letní zahradu. Pink Coconut Refresha With Matcha je trendy mixem pro všechny, kteří si bez Matchy neumí představit svůj den. V kombinaci s kokosovým nápojem, jahodovým sirupem a krémovou pěnou se budete cítit jako na obláčku. Iced Caramel Latte with Créme Brulee Cream Cold Foam bude jasnou volbou pro milovníky karamelu a oblíbeného francouzského dezertu. A v neposlední řadě Cold Brew Cookies Cream Cold Foam. Remix tradičního Cold Brew s kapkou vanilky a ledovou pěnou s příchutí sušenek. Dokonalost ve Starbucks kelímku.

Už víte, jaký nápoj vylepšíte jednou z našich čtyř nových studených krémových pěn? Popusťte uzdu své fantazii a nechte Starbucks vytvořit svůj vlastní remix!

Zdroj a foto: Starbucks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *