Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sport

Mistrovství Evropy ve vousech by vyhráli Nizozemci. Podívejte se na pořadí fotbalového šampionátu podle OneBlade

Evropa žije fotbalem. Mistrovství, které se blíží do finále, patří mezi největší sportovní události roku. Ještě aby ne, když na trávníku se utkají ti nejlepší z nejlepších. To však není všechno, fotbalisté platí také za módní ikony. Za jejich ostře střiženými vousy vykukují úsměvy, jakým žádná neodolá. Inspirujte se a oslňte letos ve stylu svých fotbalových hrdinů.

Tento týden probíhají semifinálové zápasy a v neděli nás čeká velké finále. Jak by ale mistrovství dopadlo, kdyby se soutěžilo ve vousech?

4. Anglie
Ačkoli se anglickému týmu podařilo prolomit penaltové prokletí a poté, co v prodloužení porazili Švýcary, postoupili ostrované do semifinále, v soutěži o největšího vousáče by neměli šanci. V týmu převládají holé brady nebo řídká strniště. Občas řadu hladkých obličejů zpestří menší bradka, která ale příliš nevyniká kreativitou.

Mužem zápasu, po kterém Anglie postoupila do semifinále, byl vyhlášen Bukayo Saka. Ten se pyšní krátce střiženým knírem a jemnou několikacentimetrovou bradkou. Vousy lemují jeho široké rty a úsměv s bílými zuby. Sestřih spojuje praktičnost se stylem a dvaadvacetiletému střelci nepochybně sluší. Kromě něho prokázali kreativitu při stylingu například také Ivan Toney nebo obránci Lewis Dunk a Joe Gomez.

3. Španělsko
Boje o medaile bývají těsné. A při soutěži vousáčů tomu není jinak. Všechny tři další týmy mají převahu neoholených obličejů nad těmi hladkými, nicméně majitel největší a nejhustší bradky ve španělském týmu, Dani Carvajal, byl po dvou žlutých kartách vyloučen. Jelikož se to obránci stává poměrně často, kazí vousáčům reputaci i umístění v našem žebříčku. Další majitel plnovousu Nacho a také Ayoze Pérez se strništěm dostali pro výstrahu žluté karty. Španělsko tak podle OneBlade skončí až třetí, i když na trávníku bude hrát o zlato. Postup do finále totiž zajistili dva hladce oholení hráči. Za variace a četnost stylových vousů mají ale Španělé rozhodně palec nahoru.

2. Francie
Francie se nepovažuje za zemi módy jen tak náhodou. O své vousy se starají snad všichni členové týmu. Někteří mají husté strniště, jiní pořádný knír. V mužstvu z Paříže vidíme také několik slušivých kombinací vousů s dready. Výhra Francie nad Portugalskem sice rozzuřila slavného Cristiana Ronalda, rozhodlo se o ní ale až na penalty. Jelikož zápas, který Francouze vyslal do boje o finále, se odehrál bez gólů, nelze vyhlásit jeho největší hvězdy. Co se týká délky vousů, za hvězdu byl v týmu útočník Olivier Giroud, kterému bradka končí ve spodní polovině krku.

1. Nizozemsko
Mistři vousů! Fotbalisté Nizozemí se pyšní zarostlou tváří téměř všichni, a proto si zaslouží titul nejvousatějšího týmu Evropy. Zarostlé tváře se také (nepřekvapivě) postaraly o postup. Po dvaceti letech se Holanďané ocitli v semifinále mimo jiné díky gólu Memphise Depaye, jehož bradu zdobí mocná bradka plynule přecházející v knír. Se strojkem na zastřihování podává minimálně stejně perfektní výkony jako s kopačkami. Mimořádně povedené strniště zdobí také tvář dalšího úspěšného střelce Stefana de Vrije. Na Nizozemských hráčích je atraktivní především pestrost, která se netýká vousů, ale i účesů. V týmu je zastoupena většina možných stylů, ale žádné dva plnovousy nejsou stejné. A to ceníme nejvíc.

Finále nás sice teprve čeká, ale vousáčům gratulujeme!

Chcete mít také vousy jako mistři? Vyzkoušejte Philips OneBlade 360!
Philips OneBlade 360 zastřihuje, tvaruje a holí jakkoli dlouhé vousy a chlupy na těle bez sebemenších zádrhelů. Ať už chcete zazářit se strništěm nebo napodobit bradku svého hrdiny, je tady pro vás. Za pár minut v koupelně s ním dokážete divy díky speciálnímu otočnému břitu 360, který se přizpůsobí tvaru vašeho obličeje, a hřebenu 5v1 s nastavením délky pro zastřižení vousů na požadovanou délku. Philips OneBlade 360 hravě zvládne zkrotit i chlupy na těle. Pokud tedy góly slavíte stržením trička, nenechá vás na holičkách. Nepodráždí kůži, ale pohodlně s ním vytvarujete každou variantu vousů, kterou jste mohli na letošním fotbalovém mistrovství vidět. Doporučená cena: 1499 Kč*

*Cena se může lišit u různých prodejců.

Zdroj a foto: philips.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *