Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Představuje se dobrodružná komedie POKLAD s Veronikou Khek Kubařovou a Jiřím Langmajerem

Dobrodružnou komedii Poklad natočil režisér a scenárista Rudolf Havlík na indonéském ostrově Bali. Po úspěšné komedii Ostrov, kterou před třemi roky natočil v Thajsku, tak spolu s herci a filmovým štábem znovu vyrazil do dalšího atraktivního exotického prostoru. Film Poklad bude mít v kinech premiéru 24. října a nyní se představuje v první upoutávce i prvním filmovým plakátem. Rudolf Havlík do hlavních rolích dcery a otce obsadil Veroniku Khek Kubařovou a Jiřího Langmajera.

Film Poklad vypráví příběh nejen o hledání legendárního a dávno ztraceného zlatého pokladu, ale také o lásce a společné cestě, kterou oba hlavní hrdinové již zdánlivě ztratili. Temperamentní Julie (Veronika Khek Kubařová) se nečekaně vydává na druhý konec světa za svým otcem Karlem (Jiří Langmajer), aby si s ním jednou provždy vyříkala jejich minulost. A také aby zjistila, proč se jí najednou z ničeho nic ozval s tím, že od ní potřebuje půjčit větší částku peněz. Cesta ji zavede až na indonéský ostrov Bali, kde se nejen setká se svým otcem, ale navíc se díky němu stane účastníkem výpravy za legendárním pokladem, o kterém se traduje, že je navždy ztracen. Podle zaznamenaných pověstí a zápisů se jedná o truhly plné zlata a drahokamů, které v 16. století převážela portugalská loď do Evropy a ztroskotala v malackém průlivu. Julie tak má i díky své bojovnosti a tvrdohlavosti jedinečnou příležitost nalézt nejen znovu ztracený vztah s komplikovaným otcem, ale možná i tento bájný poklad.

Režisér Rudolf Havlík k filmu prozradil: „Chceme vyprávět atraktivní příběh o ztrátách a nálezech. O ženě, která ztratila skoro vše a dostala možnost svůj osud otočit. My všichni v našich životech pátráme po pokladech, které nemůžeme najít a často nám unikne, že leží přímo před námi, jen nám byl ukryt, protože my se honili za přeludem.

A k vlastnímu natáčení ještě doplňuje: „Z velké části jsme natáčeli pod mořskou hladinou a rozhodli jsme se společně s producentem Petrem Erbenem, že se pokusíme natočit vše skutečně naživo pod vodou, s herci a kaskadéry. U nás tohle nikdo nezkusil, takže jsme byli postavení před celou řadu výzev a díky tomu všemu jsme prožili opravdu dobrodružné natáčení. O tom ostatně poklady jsou, musí se najít, a to není snadné.“

Producentem filmu Poklad je Petr Erben – Logline Production ve spolupráci s Voyo, distributorem a koproducentem je společnost CinemArt. Premiéra filmu je naplánovaná na 24. října 2024.

Poklad
Režie: Rudolf Havlík
Scénář: Rudolf Havlík
Producent: Petr Erben – Logline Production
Kamera: Jan Šuster
Střih: Boris Machytka
Hudba: Ondřej Konvička
Hrají: Veronika Khek Kubařová, Jiří Langmajer, Petra Bučková, Marie Kateřina Fialová, Tadeáš Moravec

Foto: archiv filmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *