Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

T-Mobile přináší na Colours of Ostrava nezapomenutelnou zábavu a podporuje návštěvníky k recyklaci starých telefonů

Letošní Colours of Ostrava přinesou nejen skvělou hudbu, ale také zážitky, přednášky a soutěže v režii T-Mobile, který je nově generálním partnerem celého festivalu. V areálu opět zajistí pokrytí 5G a LTE přes mobilní vysílače, představí hudební T-Mobile stage a přichystá bohatý program pro návštěvníky ve své zóně.

T-MOBILE FEST ZÓNA umístěná nedaleko stejnojmenné stage nabídne každý den zábavu i odpočinek. Návštěvníci festivalu si mohou projít světelným tunelem s efekty reagujícími na zvuky i pohyby lidí, vyrobit si festivalový náramek, nebo si odpočinout a dobít své telefony v chillout pointech, které jsou zároveň rozmístěny i po celém areálu. Naprosto nevšední zážitek čeká na ty, kteří si vyzkouší zip line s krásným výhledem na festivalové dění.

Zvláštní pozornost věnuje operátor recyklaci mobilních telefonů. „Po celou dobu konání festivalu bude možné do sběrného boxu v naší zóně přinést své staré zařízení, a díky tomu soutěžit o atraktivní ceny. Každý den mohou návštěvníci vyhrát nový T Phone 2, sluchátka, dárkové poukazy Nakup na dobro a mnoho dalšího. Tématu recyklace se bude věnovat i přednáška v pátek 19. července od 14:00 do 15:00 přímo v zóně T-Mobile, připraveny jsou ale i další přednášky,“ komentuje program Lucie Komárková, senior specialista marketingové komunikace.

Kromě edukace v oblasti recyklace se operátor bude věnovat i tématům duševního zdraví a kyberbezpečnosti, a to konkrétně 18. července a 20. července vždy od 14:00 do 15:00. „Atmosféra Colours of Ostrava je každý rok naprosto jedinečná a my jsme moc rádi, že můžeme být u toho. Věřím, že se nám podaří přinést návštěvníkům nezapomenutelné zážitky a že si užijí čtyři dny plné hudby #MeziSvými,“ dodává Iva Menclová, zastupující ředitelka značky a marketingové komunikace T-Mobile.

Colours of Ostrava v Magenta Moments
Pro své zákazníky na festivalu si T-Mobile přichystal další zajímavé nabídky, které najdou v mobilní aplikaci v sekci Magenta Moments. Přímo v areálu Colours of Ostrava se mohou zákazníci těšit na akce s Red Bullem a knihkupectvím Luxor. V aplikaci pak bude i sleva na festivalový merch nebo extra nabídky na ostravských pobočkách Bageterie Boulevard a Waf-Waf.

Zdroj a foto: T-Mobile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *