Přiznání Vondáčkové: Kam si jezdí pro květiny?

Propojení zpěvačky Heleny Vondráčkové s Plzní v letošním roce pokračuje! Popová legenda hostuje v roli Grizabelly v místním Divadle J. K. Tyla v představení Kočky, do toho se stala patronkou nového květinářství na Slovanech.

„Když jsem hrála v Kočkách letos v březnu, dostala jsem nádherné květiny od Jany a Lukáše. Slovo dalo slovo a ráda jsem přijala pozvání, abych otevřela jejich nové květinářství na Slovanech. Teď mne tady budou mít každou chvíli, protože jinde už nakupovat nebudu,“ prozradila s úsměvem zpěvačka.

„Jana s Lukášem jsou moc šikovní a velmi přátelští. Mají to tady moc hezké a útulné. Od teď s nimi konzultuji vše ohledně květin v mém domě v Řitce nebo na hausbótu, který máme na Slapské přehradě,“ dodala Helena poté, co slavnostně přestřihla pásku.

Na akci se zpěvačka mimo jiné setkala s bývalým finalistou soutěže Hlas Česko Slovenska Milošem Novotným, který také v květinářství za vlastního doprovodu kytary zazpíval.

V nejbližších dnech čeká zpěvačku turné s Alexandrovci na Slovensku. V den svého jubilea, v sobotu 24. června, pak vystoupí na narozeninovém koncertu na hradě Karlštejně, kam si mimo jiné pozvala Jitku Zelenkovou a Olgu Matuškovou. V ten samý den večer odvysílá Česká televize záznam narozeninové show Heleny Vondráčkové z Brna.

Foto: archiv Heleny Vondráčkové/Tvojestudio

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.