Přiznání Zdeny Studénkové: Proč se nikdy nepotí?

I když jsou venku tropy a pot z nás teče proudem, tak celebrity stále svěží bez pověstných mokrých koláčů či viditelných map v podpaží. Jak to dělají? Tajemství nyní prozradila slovenská herečka Zdena Studénková!

„Už několik let si nechávám vždy během dubna aplikovat botox do podpaží. Mám vyzkoušené, že přes vysoké teploty a teplé neprodyšné kostýmy, oblečení nepropotím. Zkrátka v profesi jako je ta moje, je to jednoduše nutnost,“ svěřila se. A mezi celebritami není sama, kdo nedá na aplikaci botoxu do podpaží dopustit. „Na botox nechodím z důvodů, že bych se nějak nadměrně potila. Mám však z deodorantů strach. Je přece známé, že mohou být pro zdraví rizikové. Navíc je musíte používat denně a mít je stále u sebe. Tohle řešit nemusíte, prostě se nepotíte. Jak jednoduché,“ vysvětluje herečka a moderátorka Alice Bendová.

Obě herečky na kliniku chodí pravidelně. Zdena Sudénková si na botox zajde jednou ročně a Alice Bendová jednou za tři čtvrtě roku. „Účinek nastupuje pozvolna během 2 až 5 dnů, kdy potní žlázy v ošetřené oblasti omezují, až takřka zastavují svou činnost. Efekt je vždy individuální. Přetrvává podle použitého množství látky 7 -12 měsíců, někdy i déle. Ačkoliv není výsledek trvalý, lze aplikaci bez obav opět opakovat, přičemž s počtem opakování se efekt prodlužuje,“ prozrazuje dermatoložka a lékařka estetické a korektivní medicíny MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE. Strach z aplikace botoxu ani jedna z krásek rozhodně nemá!

„Žijeme snad už novém tisíciletí a tak předsudky vůči této metodě jsou pro mě směšné. A věřím, že potom, co lidé běžně používají žiletky na holení, přehodnotí i svůj postoj k drobnému zákroku, který jim může vrátit pocit sebevědomí. Nikdy sem neměla žádnou reakci na tyto drobné vpichy a výsledek stojí za to,“ říká herečka Zdena Studénková. A jak to vidí Alice Bendová? „Místo se natře znecitlivující mastí, takže necítíte vůbec nic a hotovo je za 5 minut. Těch 5 minut za to, že se skoro rok nepotíte, fakt stojí.“

Zdroj: Klinika YES VISAGE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *