Jak najít toho pravého na online seznamce?

Je čas se seznámit …

Chtěli byste si už konečně najít spřízněnou duši, ale máte pocit, že ve svém okolí nemůžete najít nikoho, kdo by vás zaujal? Vymetání večírků už není co bývalo a seznamovat se se zoufalými přáteli svých známých vás už nebaví? Co takhle vyzkoušet seznamku? Online seznamky nejsou v dnešní době nic zvláštního, staly se běžnou cestou k navazování vztahů mezi lidmi po celém světě. Vytvořit si profil, který by zaujal, může být trošku oříšek, ale poradíme vám jak na něj!

Vyberte si tu pravou seznamku
Prvním krokem úspěchu je zcela jistě správný výběr seznamky. Na trhu existuje celá řada seznamek, které se od sebe liší nejen svým zaměřením, ale i kvalitou poskytovaných služeb a složením uživatelů. V první řadě byste si měli ujasnit, koho vlastně hledáte? Partnera pro život, otce svých dětí, flirt nebo nezávazný sex? Podle toho pak vyberte seznamku. Seznamky pro vás nejsou nic nového, ale nějak nemůžete najít tu vhodnou? Stáhněte si Whispar, jedinou randící aplikaci, kde záleží především na hlase!

Buďte originální
Vyniknout mezi všemi těmi profily může být docela těžké.  Snažte se, aby byl váš profil originální, ale zároveň osobitý. Čím zajímavější váš profil je, tím větší šanci máte. Zvolte si hezkou fotografii, pochlubte se svými zálibami a koníčky, nebojte se stanovit si jasná kritéria, jež by měl váš protějšek splňovat. Čím konkrétněji svůj profil pojmete, tím lépe! Ano, jste zklamaná ze všech těch nepodařených schůzek a otravných zpráv, ale zkuste se přes to přenést. Pesimistu přeci nikdo nehledá.

První dojem bývá nejdůležitější!
První, co se člověku při zobrazení vašeho profilu ukáže, je profilová fotografie. Ta by měla ihned zapůsobit. Jedině tak máte šanci, že dotyčný partner rozklikne detail vašeho profilu a bude vás kontaktovat. Dejte si tedy na výběru profilové fotografie záležet. Vybírejte jen takové fotky, na nichž se sami sobě líbíte. Nejlépe pěkně barevné a s úsměvem na tváři. Pozor ale na to o jaký úsměv se bude jednat. Úsměv s křečovitě sevřenými rty může signalizovat napětí, které si pánové mohou přečíst jako volání o pomoc a tzv. duckface už také vyšel z módy. Fotografie, na nichž stojíte někde v dálce, do profilu raději nevkládejte. Stejně tak nejsou vhodné ani příliš odhalené nebo sexuálně zaměřené fotografie. Ty od vážného seznámení většinu uživatelů odradí. Snažte se použít fotky, na kterých vypadáte stejně jako ve skutečnosti. Nechcete přeci, aby váš vyvolený utekl, hned při prvním setkání!

Buďte upřímní
Lhát se nevyplácí, což platí i na internetu. V profilu sice můžete přikrášlit informace o věku a kilogramech, tím si ale maximálně zaděláte na trapas při reálném setkání. Ti, kteří na internetu hledají seriózního partnera, ocení upřímnost, zvláště pokud jde o citlivější údaje týkající vzhledu, koníčků či rodinné situace. Snažte se proto vyplnit profil tak, aby co nejvíce odpovídal skutečnosti. Sami určitě nechcete, aby člověk na té druhé straně dělal to samé a lhal hned při prvně větě!

Odpovídejte na zprávy tak, abyste zapůsobili!
Dejte si s každou zprávou, kterou někomu pošlete, práci. Snažte se psát cíleně vždy jen jednomu uživateli. Rozhodně neposílejte hromadné zprávy všem! Mohlo by se vám to v průběhu psaní vymstít. Používejte oslovení. Každý z nás chce mít pocit jedinečnosti, proto by i každá zpráva měla být osobní. Ptejte se na věci, které vás o dané osobě zajímají a které vám prozradí, s kým máte tu čest. I přes to, že se jedná o online seznámení, nic nemůže nahradit osobní setkání. Pak už je jen na vás, kdy si s dotyčným neznámým či neznámou domluvíte osobní schůzku.

Hledáte něco nového, bezpečného a doposud nevyzkoušeného? Stáhněte si novou seznamovací aplikaci Whispar, díky které poznáte svého budoucího partnera rychleji a bez zbytečných textových zpráv. Díky Whisparu stačí své lásce jen zavolat.

Zdroj: www.getwhispar.com/cz