Harém Alžbety Bartošové: Řádila se dvěma muži!

Zpěvačka Alžbeta Bartošová (26), kterou známe především jako muzikálovou Kleopatru, nebo Angeliku, je neustále v jednom kole. O prázdninách si ale našla pár dní volna, a tak sbalila kufry a odjela vystavit svou dokonalou postavu do Chorvatska. A rovnou se dvěma muži!

„Hned to vysvětlím, dovolenou jsem strávila se svým přítelem Lubošem a ještě naším společným kamarádem Michalem na chorvatském ostrově Pag. Bylo to báječné, moc jsem si to užila, protože kluci se o mě krásně starali,“ svěřila se s úsměvem zpěvačka.

To, že na dovolenou odjede, ale nebylo do poslední chvíle jisté. „Těsně před odjezdem na jsem onemocněla a musela jsem zrušit představení v Plzni. Takže první dny dovolené jsem strávila ve stínu pod palmami a jenom relaxovala,“ dodala Betka.

V průběhu letní dovolené navštívili Alžbeta se svým přítelem několik dalších turistických středisek a pláží.  „Měli jsme s sebou i dron, takže jsme díky němu našli i pláže, kde nikdo nebyl, a užívali jsme si koupání bez turistů. Také jsme si půjčili skútry. Jízdu na něm jsem trochu nezvládla a spadla jsem z něj, ale naštěstí jsem se nezranila,“ zakončila náš rozhovor zamilovaná zpěvačka, která se opět po dovolené vrací v plné síle do Divadla Broadway, kde zkouší hlavní roli Louisy v muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou.

Foto: archiv zpěvačky