Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SportZe života

Čerstvý mistr světa Josef Dostál: Neodpočívá a hned se pouští do práce!

Uteklo jen pár dnů od získání titulu mistra světa a náš nejlepší kajakář Josef Dostál se ihned vrhl do práce. Společně se zakladatelem české outdoorové společnosti ALPINE PRO Vladislavem Fedošem otevřel již 45. prodejnu této značky v OC PALLADIUM. To by ale nebyl Pepa, kdyby se jednalo o klasický slavnostní akt.

Kajak je s jeho osobností spojen tak jako nic jiného, a i proto vyzval Vladislava Fedoše k souboji na kajakářském trenažeru, který samozřejmě na plné čáře vyhrál. Během 15 vteřinového závodu Pepa ujel 83 metrů, zatímco zakladatel společnosti ALPINE PRO ujel metrů 40 (což se dá považovat za standardní tréninkové tempo). „Těší mě, kolik lidí se na mě dnes přišlo podívat. Je docela příjemné, že mě lidé začínají na ulici poznávat,“ uvedl Pepa.

Náš nejlepší kajakář dlouhodobě testuje produkty ALPINE PRO v tréninku i závodech. Mezi jeho nejoblíbenější produkty patří lehká bunda BERYL a elastické kraťasy ENZO. „Kvůli své vysoké postavě mám vždy problém s délkou rukávů. Někam se natáhnu a lem rukávu mám v lokti. Také se mi několikrát stalo, že mi byly bundy malé přes záda a praskly mi při větší zátěži. Šusťákovkám jsem prostě nevěřil. Až bunda od ALPINE PRO mi konečně sedla. Mám ji na kolo i běh a jsem s ní nadmíru spokojený. Taky jsem si oblíbil elastické capri kalhoty. Jezdil jsem v nich na mistrovství světa i v tréninku. Jsou nesmekavé a příjemné. To je pro mě důležité, jelikož při závodech je důležitý odraz a rotace ze zadku.“ smál se Pepa.

Zlatého Pepu aktuálně čekají další povinnosti, které v přípravě před MS v Račicích zanedbával. V průběhu září se chystá dodělat zkoušky na VŠCHT a v říjnu snad konečně stihne i nějakou dovolenou.

Zdroj: Alpine  Pro

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *