Náš tip: Bolí vás záda? Zkuste tuto novinku s konopím!

Sedavá práce je jednostrannou zátěží pro prohybový aparát. Připadáme si ztuhlí, trpíme bolestmi šíje i zad a nechtěně zvyšujeme riziko onemocnění kloubů jako je artróza nebo artritida. Jde o vážné civilizační choroby, které se čím dál častěji objevují už v mladém věku. Řešením je sezení vyvážit pohybem, pravidelně cvičit a nezapomínat na strečink. Úlevu přinese také  použití speciálních  přípravků.  

Alpa konopný balzám  je vysoce účinný masážní přípravek pro zevní použití při bolestech zad z přetížení nebo onemocnění kloubů jako je artróza, artritida nebo revma.

Zklidňuje bolesti končetin a zad a výborně se hodí také pro jemnou masáž oteklých nohou. Obsahuje konopný olej  v kombinaci s mentolem, které bezprostředně po aplikaci navozují pocit uvolnění, příjemného  zchlazení a celkové úlevy. Balzám je ideální vtírat jemnou masáží do postižené oblasti. Obsažený konopný olej je lisovaný za studena a proto si ponechává maximum účinných látek . Působí protizánětlivě a pro vysoké schopnosti regenerace je vhodný také k ošetření pokožky atopiků a ekzematiků.

Prodává se ve 2 baleních: 250 ml za 94 Kč a 150 ml za 58 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *