Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Moderátor Divošek Michal Kavalčík: Proč je z něj modrá lepící spermie?

Oblíbená soutěž Pevnost Boyard pokračuje na obrazovkách TV Prima už tento pátek a v českém týmu se mimo jiné objeví i herec a moderátor Diváckých zpráv, bývalý Ruda z Ostravy, Michal Kavalčík. A bude se na co těšit! Michal totiž prozradil, že díky Boyardu má novou přezdívku!

“Mám pocit, že budu mít v České republice hodně dlouho přezdívku Modrá lepicí spermie, nebo jak to nazvat. Udělal jsem chybu, protože Libor nám říkal, že když přijdeme do místnosti, tak ještě než vyrazíme plnit úkol, máme se zkusit rozhlédnout, podívat se, co kde na nás čeká, dát si dvě, tři vteřiny, a pak vyrazit. Ale Míša vletěl do místnosti a rovnou šlápnul do lepidla! To bude jeden z komických a nejlepších výstupů našeho dílu. Ještě teď mám na sobě zbytky lepidla, a i když jsem se třikrát ve sprše myl, tak to lepidlo pořád reaguje, myslím, že budu lepit ještě doma,” smál se Michal. Bude snad mít stejný úkol, jako měl v první díle Martin Zounar?

V týmu se společně s Michale představí i Roman Šebrle, Zuzana Hejnová, Lumír Olšovský, Michal Kavalčík a Anna Slováčková.

Foto FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *