Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníDětiZábava

Tip na výlet: Vyrazte za krásou koní do Martinic

Milujete vy nebo vaše dítko koně? Pak vyrazte o víkendu do středočeských Martinic. V tamním areálu můžete obdivovat ladné pohyby čtyřnohých krasavců, jejich pružné skoky a umění nejlepších českých jezdců při akci s názvem Czech Equestrian Masters.

MARTINICE CZECH EQUESTRIAN MASTERS

Unikátní akce dává možnost poznat hned tři jezdecké disciplíny – drezuru, parkurové skákání a také kategorii dětí na pony. A právě malým sportovcům poskytuje jedinečnou šanci, jak si zazávodit v jednom týmu s českými špičkovými jezdci a reprezentanty.

MARTINICE CZECH EQUESTRIAN MASTERS

Na své si ovšem přijdou i diváci, kteří si užijí nejen při fandění a vychutnávání elegance ušlechtilých zvířat. Připraven je další bohatý doprovodný program a pořadatelé rovněž nezapomněli na ty, kteří se neobejdou ani na okamžik bez sociálních sítí. Na facebooku totiž bude možno hlasovat v soutěži o nejatraktivnější tým. Ten, který dostane od příznivců nejvíc „lajků“, se kromě lichotivého ocenění může těšit i na lákavou prémii 10 tisíc korun.

MARTINICE CZECH EQUESTRIAN MASTERS

Zdroj: Czech Equestrian Masters

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *