Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Nová přírodní řada péče o pleť Elixir Jeunesse

Řada Elixir Jeunesse obsahuje koncentrovaný výtažek z rostliny s názvem aphloia, který podporuje přirozené regenerační a detoxikační procesy v pleti. Zároveň pleť chrání před negativními vlivy vnějšího prostředí, jako jsou znečištěné ovzduší a smog. Pleť je okysličována, lépe dýchá a září zdravím.

Naše pleť je každý den vystavena množství negativních vnějších faktorů. Nejen stres, každodenní koloběh a nedostatek času na sebe sama se podepisují na stavu naší pleti. Té se při dennodenním pobytu ve znečištěném městském prostředí prostě často špatně dýchá. Hromadí se v ní toxiny, zhoršuje se její okysličování a schopnost přirozené regenerace. Hodiny a dny strávené ve znečištěném ovzduší a podzimním smogu se ale projevují i méně viditelným způsobem, než jsou šmouhy na vatovém tamponku. Škodlivé látky pronikají kůží a urychlují v buňkách oxidační procesy, které mají vliv na stárnutí naší pleti a tvorbu vrásek. Všechno, co potřebujete, je podpořit regeneraci hloubkové struktury kůže a její přirozenou ochranu před vnějšími faktory urychlujícími stárnutí. Dopřejte si zelený elixír! Kromě detox nápojů, anti-stresového cvičení nebo relaxu v přírodě naordinujte pleti rostlinný kosmetický detox.

S RESPEKTEM K PŘÍRODĚ I K ČLOVĚKU
Recyklovatelný flakon obsahující recyklovaný plast. Skleněné obaly jsou recyklovatelné. Dřevo pro výrobu papírových obalů pochází z trvale udržitelných lesů. Dohlížíme na to, aby dodavatelé rostlin využívaných pro extrakci výtažku splňovali kritéria bezpečnosti, dohledatelnosti zdrojů a odpovědného řízení výroby. Řídí se 3 zásadami:

1. ZÍSKÁVAT SUROVINY S RESPEKTEM K LIDEM I PŘÍRODĚ
Námi využívané listy aphloie pocházejí od ověřeného dodavatele z Madagaskaru, který zajišťuje svým zaměstnancům vhodné pracovní i životní podmínky a dává jim odpovídající mzdu. Ženám, které tuto činnost vykonávají, je zajištěna rekvalifikace a zvyšuje se tak jejich schopnost uplatnění. Dodáváme jim sebevědomí a zlepšujeme jejich každodenní život.
2. TRVALE CHRÁNIT ROSTLINNÉ ZDROJE
Lístky aphloie využívané při výrobě jsou sbírány šetrným způsobem ženami, které byly k této činnosti speciálně vyškoleny. Sběr probíhá ručně od října do dubna, tedy v období dešťů, což usnadňuje následnou obnovu lístků. Využíváme tak rostliny pouze tak, abychom neohrožovali jejich růst.
3. PODPOROVAT LOKÁLNÍ POPULACI
Značka Yves Rocher se spolupodílí na financování technického vybavení svého místního dodavatele. Cílem je, aby byl v budoucnosti schopen sám extrahovat rostlinné výtažky v odpovídající kvalitě, a následně navyšovat svůj výdělek. Umožňujeme tak dalším lidem zvyšovat kvalitu jejich podnikání.

Sérum s dvojím účinkem, flakon s kapátkem, 30 ml, 790 Kč
Denní omlazující péče, kelímek 50 ml, 719 Kč
Intenzivní noční péče, kelímek 50 ml, 719 Kč
Detoxikační micelární gel, flakon 200 ml, 249 Kč
Roll-on na okolí očí, tuba 15 ml, 550 Kč
Expresní okysličující maska, tuba 75 ml, 590 Kč

#MujZelenyElixir #ElixirJeunesse #YvesRocherCesko #ActBeautiful

Zdroj: Yves Rocher

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *