27JEWELRY představila na Designbloku novou kolekci šperků

Česká šperkařka Lenka Kerlická tvořící pod značkou 27JEWELRY dnes v rámci Designbloku představila v lázních hotelu Mandarin Oriental, Prague novou limitovanou kolekci s názvem ClusterHue, která pomáhá navrátit do života balanc.

Každý šperk z limitované meridiánové kolekce je vytvořen z pečlivě vybraných přírodních kamenů, které díky svým léčivým vlastnostem napomáhají tělu najít ztracenou rovnováhu. Skupiny kamenů se pojí s konkrétními energetickými drahami v těle (meridiány), a tak dokáží tyto cesty harmonizovat a nechat je rozpomenout na původní, ideální stav.

Kolekce šperků ClusterHue, inspirovaná čínskou medicínou a filosofií lázní Mandarin Oriental, je k vidění na Designbloku 17 a k zakoupení v nově otevřeném 27JEWELRY butiku v luxusním hotelu Mandarin Oriental, Prague.

Monobrandový butik 27JEWELRY je místem, kde se dá zakoupit kvalitní a nositelný český šperk, a to každý všední den od 10 do 19 hodin. Adresa 27JEWELRY butiku: Hotel Mandarin Oriental, Prague, Nebovidská 459/1, P1.

O 27JEWELRY:
Česká designérka, zlatnice a šperkařka Lenka Kerlická tvoří pod značkou 27JEWELRY již od roku 2002. 27JEWELRY, to jsou jedinečné, ručně vyrobené šperky ze zlata a přírodních kamenů, od autorských luxusních snubních i zásnubních prstenů přes dětské šperky po ready to wear kolekce náhrdelníků a náušnic. Šperky 27JEWELRY se vyznačují organickým tvarem, kvalitou použitých materiálů a precizností provedení. Značka má svůj showroom na Praze 5, kde je možnost osobní schůzky s designérkou a letos  otevřela svůj první monobrandový butik v hotelu Mandarin Oriental, Prague.

Zdroj: www.27jewelry.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.