Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

TechnologieZábava

Tip na prodloužený víkend: V liberecké iQLANDII zkrotí neposedné bacily

Rozpumpujte naplno své mozkové závity a vyrazte o prodlouženém víkendu do liberecké iQLANDIE. V pátek 17. listopadu vás tu čekají nejrůznější hlavolamy, deskové a smart hry.

Jejich lektoři vám vedle pravidel prozradí celou řadu taktických strategií, jež můžete využít proti svým soupeřům a na které byste možná sami ani nepřišli. V sobotu a neděli nastane změna. Relaxační zóna science centra se promění v obří laborku, kde při hře Dr. Bacilová budete pomáhat uznávané lékařce dokončit její výzkum. Vaším úkolem bude nejenom najít a pomocí pinzety roztřídit bacily do Petriho misky, ale i odhalit superbacily. Další laboratorní úlohy, jako například přelévání látek ze zkumavky do zkumavky, budete plnit ve hře Dr. Heuréka. Takže přijďte, hrajte a vyhrajte. Ten nejlepší z vás totiž získá jednu z deskových her.

V iQLANDII se mimo to můžete těšit na bohatý doprovodný program – akční Science show, badatelské aktivity, workshop Kyanotypie – a více než čtyři sta interaktivních exponátů. Popovídáte si tu s humanoidním robotem Thespianem, prolezete jeskyní Plazivkou, usednete do přistávacího modulu Sojuz 28 nebo si třeba vyzkoušíte operaci pacienta nanečisto. iQLANDIA, o. p. s., je členem České asociace science center.

Harmonogram:

  1. 11. 2017 – Deskové a smart hry, hlavolamy v iQLANDII, od 10 do 17 h
  2. 11.—19. 11. 2017 – Den s hrami Dr. Bacilová a Dr. Heuréka, od 10 do 16 h

V rámci vstupného do expozic.

Zdroj: www.iQlandia.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *