Ideální Vánoce napříč generacemi aneb Vánoce 3x jinak

Vánoce jsou dobou, kdy dodržujeme zvyky staré i několik set let, ale každý si je přizpůsobujeme své osobnosti, preferencím a době, v níž žijeme. Zažité zvyky tak pomalu získávají novou podobu.

Jak to máte vy? Měníte suroviny v rodinném receptu na bramborový salát, anebo ho děláte podle receptu praprababičky? Ideální Vánoce si každý představuje jinak, proto není nic neobvyklého, že si každá generace tradiční recepty a postupy trošku „vylepší“ podle svého.

www.idealnivanoce.cz jsou inspirací právě na takové Vánoce podle představ 3 generací žen z jedné rodiny. Kačí – food bloggerka roku 2017 – z blogu My Cooking Diary, nám se svou maminkou a babičkou poodhalí zákulisí příprav na Vánoce a uvidíme jejich nápady na balení dárků nebo, jaký každá preferuje recept na bramborový salát. Celkem předvedou 5 vánočních témat. Těšit se můžeme na pečení cukroví, výrobu adventního věnce, balení vánočních dárků, přípravu bramborového salátu a dodržování vánočních tradic. Všechno ve třech různých podáních.

U jaké činnosti budou generační rozdíly největší? Které pojetí je nejbližší tomu Vašemu? Najdete novou inspiraci? To a mnohem víc inspirace ve videích a návodech na www.idealnivanoce.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.