Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví🎄 Vánoce

Vraťte své tělo do formy už před vánoci!

Vánoce jsou obdobím radosti, odpočinku a nekonečného množství dobrot. Jen málokdo během vánočního veselí odolá lahodnému cukroví a dalším pochutinám, které ke svátečním dnům patří. S přicházejícím novým rokem si většina z nás dává předsevzetí, tím nejčastějším bývá shození přebytečných kil nabraných právě během vánočních svátků.

Všeobecně se doporučuje vyhnout se drastickým dietám, jíst pravidelně, zdravě a nezapomenout omezit tučná jídla. To vše by mělo být doplněno i pitným režimem, který by neměl zahrnovat sladké nápoje. Pokud chcete své tělo vrátit zpět do formy, doporučujeme vám v tomto období pít bylinné čaje TEEKANNE. Vybrat si můžete hned ze tří typů.

Uklidňující bylinný čaj TEEKANNE Detox & Slim v sobě ukrývá kombinaci kopřivy a zeleného čaje, která vaše tělo zbaví škodlivých látek a napomůže k jeho přirozené očistě. Kopřiva je pověstná svými pozitivními účinky na vylučovací schopnost ledvin, katechiny obsažené v zeleném čaji pak úspěšně bojují proti usazování tuků v těle.

Skvělým společníkem v období, kdy se snažíte svou váhu redukovat, je čaj TEEKANNE Fit & Slim, který obsahuje hned několik druhů bylin. Jednou z nich je i cesmína paraguajská, jejíž lístky známé jako maté přispívají k redukci tuků a tím k udržování normální tělesné hmotnosti. Kopřiva a zelený čaj v sobě pak ukrývají pozitivní účinky na celkovou očistu těla a navíc dodávají funkčnímu čaji Teekanne lahodnou chuť.

Ideální volbou v případě, že chcete svou váhu držet pod kontrolou, je Pu-Erh čaj TEEKANNE Purify & Slim s bylinnou směsí, který vám dopomůže ke kontrole tělesné hmotnosti. Magický čaj Pu-Erh je uznávaný už po celá staletí v Asii, kde věděli, že je cenným pomocníkem při očistě organismus a regulaci hmotnosti. Typická chuť čerstvé máty vám pak dodá svěží očišťující pocit doušek za douškem.

Kterému bylinnému čaji svěříte svou povánoční očistu vy? Výše zmíněné čaje jsou k dostání za doporučenou cenu 48,70 Kč.

Tip redakce:
Roll-on Štíhlá linie je vhodný pro ty, kteří se rozhodli snížit svoji váhu. Pomáhá bojovat s pokušením porušit své předsevzetí a vrátit se ke starým stravovacím zlozvykům. Praktické balení, které díky jednoduché aplikaci pomáhá kdykoli odolat a podporuje naši vůli. Aplikujte v případě potřeby na zápěstí, spánky nebo okraje rtů. www.bio-bachovky.cz Cena: 329 Kč/ 10 ml

Zdroj: TEEKANNE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *