Stylová lyžařka, aneb když se propojí technika s designem

Endorfiny z jízdy po svahu ještě umocní dobrý pocit ze správně vybrané lyžařské výbavy. Kvalitní lyže, oblečení i doplňky jsou zárukou, že dosáhnete bez velké námahy skvělých výkonů a užijete si pohodu na sněhu v suchu, teple a pohodlí.  

 

Lyžují (skoro) samy
Dámské sportovně-rekreační lyže Elan DELight Supreme PS + ELW 10 s nízkou hmotností, laminovaným dřevěným jádrem a deskou Power Shift jsou extra pevnou verzí nejlehčí lyže na světě a jsou určeny pro jakýkoliv terén. Nemusíte dělat pauzy po několika jízdách, protože díky nízké hmotnosti lyží ušetříte energii a vydržíte na svahu celý den. Patentovaná technologie SlimShape snižuje hmotnost lyže, přispívá k optimálnímu držení hran od špičky po patku a k přímému přenosu síly na hrany lyží ve vysoké rychlosti. Zesílená karbonová výztuž zaručuje velkou pružnost a stabilitu ve vyšších rychlostech a umožňuje zatáčet a carvovat jako nikdy předtím! Koupíte je ve Ski a Bike Centru Radotín za 14 841 Kč.

Luxus nejen pro freeride
Kalhoty Kjus Ladies FRX Alpha Pants polstrované materiálem Polartec Alpha jsou mimořádně prodyšné a přitom teplé. Mají poutka pro spojení bundy a kalhot, suchý zip pro regulaci obvodu pasu, ochranu proti sněhu. Ocení je především freeride lyžařky. Koupíte na www.lyze-radotin.cz za 10 773 Kč.

 

Legenda se vrací
Dámské membránové lyžařské kalhoty Kjus Ladies Formula Pants patří k opravdovým legendám značky a letos je pořídíte v mnoha barevných kombinacích. Mají zateplení Fast Thermocore ze strečového vlákna, neomezují v pohybu, udrží tělo v teple i při nízké okolní teplotě a odvedou vlhkost od pokožky. Výborná membrána Dermizax DX nabízí vysoce nadstandardní nepromokavost a prodyšnost. Koupíte je ve Ski a Bike Radotín za 12 340 Kč.

 

Zlehka do každého terénu
Sportovní lyže all-mountain Völkl Flair 81 E + iPT WR XL 11 TCX GW Lady s karbonovým vyztužením jsou určeny pro dobré lyžařky, které vyžadují naprostou spolehlivost a vynikající výkony při jízdě v různých terénech. Tento model lze bez nadsázky označit za vzor univerzálních lyží pro ženy, pro něž jsou konstrukčně upraveny – jsou asi o 12 % lehčí než běžné modely. Tento typ je dodáván s inovovaným vázáním iPT Wideride XL Lady, které má nejen nižší hmotnost, ale také o 40 % širší kontaktní plochu uchycení k lyži pro výbornou dynamiku. Tvar vázání plně respektuje trend maximální koncentrace hmoty co nejblíže ke středu lyže, což vede ke snazšímu a přesnějšímu ovládání lyží. Koupíte je na www.lyze-radotin.cz za 19 791 Kč.

Hřejivé lyžáky
Dámské lyžařské boty Rossignol Pure Pro Heat v sobě spojují jedinečný výkon, přesnost a vysoký komfort dosažitelný pomocí tzv. bootfittingu. Vyhřívaná vnitřní botička zateplená Merino vlnou umožňuje nastavení vyhřívání na mírné (17-19 hodin), střední (8-9 hodin) a vysoké (4-5 hodin). Baterii vnitřní botičky lze dobít pomocí USB kabelu (v balení). Koupíte na www.lyze-radotin.cz za 13 990 Kč.

Pro náročné lyžařky
Dámská membránová lyžařská bunda Phenix Rose Down Jacket upoutá sofistikovaným zateplením Thunderon Digenite Thermo, jehož vlákna obsahují keramický kompozit, schopný generovat a následně udržet teplo z infračerveného záření. Navíc vykazuje skvělé antibakteriální vlastnosti a na minimum omezuje statickou elektřinu. Tepelný komfort zvyšuje zateplení prachovým peřím. Bunda je ozdobena pravou mývalí kožešinou. Koupíte na www.lyze-radotin.cz za 18 899 Kč.

Dokonalá přilba
Dámská lyžařská přilba Giro Era je funkční, technicky vybavená a přitom něžná. Skvěle padne a díky nízkému profilu vám bude slušet jako žádná jiná. Stahovací kolečko systému In Form se stejně jako regulace odvětrání Thermostat ovládá snadno jednou rukou. Pro ženy, které kladou nejvyšší důraz na bezpečnost, jsou k dostání i vybrané barvy s technologií MIPS, která navyšuje ochranu mozku před působením rotačních sil. Prodává Ski a Bike Centrum Radotín za 2 699 Kč.

Hi-tech bunda
Dámská lyžařská bunda Descente Seraphina je zhotovena z 360stupňového elastického materiálu s membránou DTL. Má efektivní zateplení prachovým peřím a vlákny Navi Heat, která dokážou přeměnit sluneční záření na teplo a přispějí tak k pohodě lyžařky za každého počasí. Koupíte na www.lyze-radotin.cz za 15 990 Kč.

Dobře vidět za každého počasí
Lyžařské brýle Giro Ella Black/Gold Shimmer Viv Copper/Viv Infrared (2 skla) mají bezrámový design s magnetickým systémem Quick Change. Skla jsou vybavena magnety, které zajistí správné usazení v rámu, Evak technologií pro odvětrání vnitřního prostoru brýlí a úpravou proti zamlžení Anti-fog. Brýle mají dva různé zorníky pro lyžování v jasném počasí a při sněžení. Koupíte na www.lyze-radotin.cz za 4 599 Kč.

 

Brýle pro non-stop lyžování
Dámské lyžařské brýle Giro Dylan White Quilted Amber Pink/Yellow (2 skla) mají EXV technologii pro široké zorné pole a design, který se bude líbit mladým progresivním lyžařkám. Vybrané barevné varianty obsahují dvě různá skla pro ty, kdo chtějí lyžovat od rána do večera za jakýchkoliv podmínek. Koupíte na www.lyze-radotin.cz za 2 299 Kč.

Chytrá čepice
Dámská čepice s bambulí Descente Snow v elegantním designu využívá jako základní materiál vlnu kombinovanou s akrylem a technologii Heat Navi, která dokáže velmi efektivně přeměnit široké spektrum paprsků slunečního záření na teplo. Prodává Ski a Bike Centrum Radotín za 1 590 Kč.

Bambule je in
Dámská zimní pletená čepice Eisbär Kiana Pompon MÜ s bambulí a vnitřní fleecovou podšívkou je k dostání na www.lyze-radotin.cz za 899 Kč.

Praktická čelenka
Pletená čelenka Eisbär Jamie Flag STB má vnitřní fleecovou podšívku a koupíte ji na www.lyze-radotin.cz za 999 Kč.

Ski a Bike Centrum Radotín je specializovaná prodejna pro lyžování a cyklistiku, založená v roce 1988. Nabízí prémiové značky sportovního vybavení a oblečení. Provozuje také špičkový lyžařský a cyklistický servis, test centrum a půjčovnu lyžařského náčiní. Je výhradním dovozcem dětského oblečení Reima v České republice a pořadatelem mnoha sportovních akcí.

Zdroj: www.skiservis.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *