Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZdraví

Předběhněte podzimní neduhy a vychutnejte si zimu plnými doušky

Podzim a následná zima s sebou přináší sychravé a chladné počasí a s tím jsou spojené i různé neduhy, které v těchto deštivých dnech trápí nejednoho z nás. Ať už se jedná o únavu, špatnou náladu nebo nachlazení, novinky mezi čaji od společnosti TEEKANNE s těmito obtížemi hravě zatočí. Přečtěte si naše rady, jak si vychutnat přicházející zimu ve společnosti čajů TEEKANNE v plné síle.

ANTIOXIDANTY PRO LEPŠÍ IMUNITU
Po příjemných letních teplotách se naše tělo velmi těžko vyrovnává s příchodem zimy. Ani se nenadějeme a v říjnových plískanicích nás zastihne nachlazení doprovázené kašlem a rýmou. Naše tělo a především pak naši imunitu můžeme na tyto teplotní výkyvy velmi dobře připravit, stačí si dát každý den šálek lahodného zeleného čaje TEEKANNE Green Tea, který našemu tělu dopřeje potřebné antioxidanty a tím povzbudí naši imunitu. Díky přísunu antioxidantů do vašeho těla udržíte svůj imunitní systém silný. Ten se pak lépe vypořádá s viry přenášejícími chřipku, nachlazení a jiné infekce.

ZÁZVOREM PROTI NACHLAZENÍ
Pokud vás však kašel a rýma dostaly, zaručeně vám pomůže skvělá trojice – zelený čaj, zázvor a citron. Do lahodného zeleného čaje TEEKANNE Green Tea Lemon, který vás nadopuje potřebnou dávkou antioxidantů a tím posílí vaši imunitu, nakrájejte na kolečka čerstvý zázvor. Protizánětlivé účinky zázvoru pomůžou zmírnit projevy nachlazení a uleví vám od bolesti. Chuť čaje můžete podtrhnout kapkou citronu bohatého na vitamin C a lžičkou domácího medu, který zklidní bolest v krku. Tento lahodný nápoj vás zaručeně zbaví nepříjemného podzimního nachlazení a znovu vás postaví na nohy.

DOUŠEK AFRIKY PROTI STRESU
Déšť a vítr, ranní vstávání do tmy, to všechno jsou nepříjemnosti, které s sebou přináší podzimní měsíce. Rádi byste pozvedli vaši chmurnou náladu přírodní cestou? Sáhněte po lahodné novince TEEKANNE Rooibos Caramel, která vám svou jemnou karamelou chutí s příměsí smetany učaruje. Sladká vůně a jemně načervenalá barva čaje rooibos vás dokonale zklidní a vy zaručeně zapomenete na každodenní stres.

HORSKÝMI BYLINKAMI K LEPŠÍMU ZAŽÍVÁNÍ
Během podzimu je většina z nás vystavena neúprosnému pracovnímu tempu, pomalu začíná i předvánoční shon a jen hrstka z nás si vyhradí dostatek času na oběd či svačinu. Na pravidelné stravě bychom si měli zakládat, pokud vás však trápí zažívací potíže, správná kombinace bylinek vám pomůže vrátit váš žaludek a střeva zase do kondice. Spojení horských bylinek v podobě máty, kopřivy a heřmánku v novém čaji od značky TEEKANNE Mountain Herbs vás zbaví zažívacích potíží a pomůže vám dostat se opět do rovnováhy. Heřmánek zklidní vaši mysl a zlepší váš spánek, pozitivní účinky kopřivy pročistí organismus a máta upraví vaše zažívání.

POTĚŠENÍ SMYSLŮ V SYCHRAVÉM POČASÍ
Pokud si chcete sychravé počasí vychutnat ve společnosti lahodného čaje, dokonalým společníkem pro takové chvíle může být nový ovocný čaj TEEKANNE Desire, ve kterém se snoubí dokonalé spojení třešně a čokolády. Nechte se rozmazlovat a vychutnejte si netradiční chutě čaje TEEKANNE Desire ve společnosti vašich nejbližších nebo jen tak sami v pohodlném křesle a s knížkou v ruce. Váš podzim bude o poznání příjemnější.

Pomohly vám naše rady na podzimní neduhy? Více o čajích značky TEEKANNE se dozvíte na www.teekanne.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *