Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Velkolepý koncert připravuje na začátek roku Original Vintage Orchestra

Sedmnáctka skvělých hudebníků, okouzlující trio Hot sisters, hvězda z Los Angeles Chuck Wansley a kapelník Petr Kroutil si získali srdce řady hudebních nadšenců všech věkových skupin. Show v podání bigbandu Original Vintage Orchestra, kterou si vzal pod křídla režisér Jiří Vejdělek je ideálním kulturním zážitkem pro celou rodinu. Kapela má v uplynulém roce za sebou řadu vyprodaných vystoupení a megakoncert v pražské Lucerně, ale ani v příštím roce se nechystá polevit. Hned 7. ledna mohou fanoušci kvalitní hudby oslavit vstup do nového roku společně s Original Vintage Orchestra v klubu Lávka.

A pro milovníky Mexika mají muzikanti nachystané obrovské překvapení v podobě účasti na koncertě Magické Mexiko, kde budou vystupovat společně  s úžasnými mexickými hudebníky Mariachi de Praga.

Frontman Original Vintaage Orchestra – Petr Kroutil

Na koncert Magické Mexiko, který se koná 24. ledna v divadle Hybernia se velmi těším. Budeme snad první na světě, a vy s námi, kdo zažijí swing-mariachi. Jsem zvědav, jak to celé dopadne, ale už teď jsem přesvědčen o tom, že to bude nezapomenutelný zážitek,“ dodává kapelník Petr Kroutil.

Original Vintage Orchestra patří mezi swingovou špičku v České republice. Jejich koncerty jsou nabité energií a každé vystoupení je jedna velká show. Hrají skvělé swingové covery současných moderních skladeb s nápaditými aranžmá Petra Kroutila. Jejich repertoár zahrnuje takové hity jako je Counting Stars od One Republic, Valerie od Amy Winehouse, Candy Man od Christiny Aguilera, Can´t stop the feeling od Justina Timberlake a řadu dalších. Poslední dobou si big band oblíbil také předělávky českých písní. Slyšet můžete například Každý ráno od skupiny Chinaski, Stánky od bratrů Nedvědů, Pražákům těm je tu hej od Pražského výběru, či cover legendární písně známka punku, kterou Petr Kroutil přepsal na známka swingu.

Představení doprovází krásná taneční choreografie.

Nadupaná swingová show, kterou oslavíme vstup do nového roku, bude již 7. 1. v Klubu Lávka. Elektronickou verzi voucheru je možné stáhnout zde: http://bit.ly/2Ap26TO Při vstupu je nutné spolu s voucherem předložit i koupené vstupenky: http://bit.ly/2zSFNFW. Koncert Magické Mexiko se koná 24. 1. v Hybernii a lístky jsou k dostání zde: http://bit.ly/2jtprcZ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *