Herečka Jitka Čvančarová přiznala: Vyžaduju kvalitní sex!

Herečka Jitka Čvančarová aktuálně exceluje v rolích manželek, například v chystaném seriálu Černé vdovy, a také v hlavní roli nového českého rodinného filmu Přání k máníDnes večer, ve středu 3. 1. 2018, bude prvním hostem Show Jana Krause na Primě.

Jakou je ženou v reálném životě? „Jsem asi náročná,“ přiznává herečka, „vyžaduju kvalitní charakter, kvalitní dialog, kvalitní sex.“ Přičemž prý bedlivě svého partnera sleduje a snaží se ho poznat v mnoha různých, směrodatných situacích. Ona sama nejraději hraje všude tam, kde se cítí dobře, kde ji to naplní a cítí se smysluplně. „Asi jako každý herec,“ dodává s tím, že ji baví na rozdíl od Jana Krause i dramata.

„Rozpolcenost nechávám za šálou. My ženy se toho umíme rychle zbavit.“ Jitka Čvančarová žije spolu se svým mužem a dcerou, na kterou prozradí, že je lepší ji šatit než živit, neboť rychle roste a hodně jí, za Prahou. „Můj muž chtěl postavit dům,“ říká, „bylo to pro všechny zúčastněné náročné, ale postavil ho a je úžasný a my už jsme se tam nastěhovali. V Praze sice máme také zázemí, ale nijak ho nevyužíváme, protože jsme raději tam u toho lesa mezi daňky a vyběhneme si na zahradu nebo do lesa, což je pro nás příjemnější.“

Dalšími hosty budou doktor František Koukolík, známý neuropatolog, popularizátor svého oboru, publicista a spisovatel a úspěšný youtuber a student Karel Kovář alias Kovy, který dostal v roce 2016 ocenění Bloger roku a časopisem Forbes byl označen za 17. nejvlivnějšího Čecha na sociálních sítích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.