Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Luxusní regenerační péče o pleť s obsahem zlata

Každá žena dobře ví, kolik času i energie stojí každodenní důkladná péče o pleť. Co ale teprve potom, když se nám stále nedaří najít ten pravý krém přesně pro naši pokožku. Vyzkoušely jste nespočet druhů kosmetiky, ale známky stárnutí pleti se přesto nepodařilo nijak zredukovat?

Pokud stále hledáte regenerační výrobek, který předčí vaše očekávání, nechte se hýčkat luxusním omlazujícím elixírem. Nejen, že pleť perfektně osvěží a obnoví její vitalitu, ale dodá ji také jedinečný a mladistvý vzhled.

Regenerační krém ARTISTRY SUPREME LX
Unikátní složení regeneračního krému ARTISTRY SUPREME LX s obsahem 24-karátového zlata, kmenových buněk gardénie plnokvěté a antioxidantů ze zelených třešní či špenátu podpoří výměnu nových buněk a udrží přirozené biorytmy v pleti. S tímto přírodním koktejlem namíchaným s přesnou péčí vědeckých pracovníků, získáte jedinečné fungující sérum, které vám vdechne o několik let mladší vzhled.

Již po třech dnech užívání získáte hladší pleť a jemnější vrásky budou méně viditelné. Po pouhých dvou týdnech budete vypadat mladší než v posledních letech a za čtyři týdny si změny všimne i vaše okolí. Během dvou měsíců bude pleť výrazně pevnější, protože se zřetelně zvýší její pružnost. Regenerační krém ARTISTRY SUPREME LX MOC 8 760Kč.

Regenerační oční krém ARTISTRY SUPREME LX
Součástí celkové péče, a neméně důležitý, je také regenerační oční krém ARTISTRY SUPREME LX. Citlivé oční okolí totiž vyžaduje náležitou pozornost. Krém obsahuje kromě ryzího zlata výtažek ze zelených třešní acerola a ze špenátových listů, které jako účinné antioxidanty zachovávají mladistvý vzhled. Kardiolipin, přírodní lipid, L-karnosin, přírodní antioxidant, pomáhají pleti produkovat větší množství energie. Komplex z rozchodnice (Rhodiola rosea) harmonizuje přirozené biorytmy pleti.

Již po pár dnech bude okolí očí zářivější. Za dva týdny se výrazně zredukují tmavé kruhy i váčky a pleť bude viditelně méně ochablá. Za čtyři až osm týdnů bude partie kolem očí zpevněná a zredukují se i skvrnky a hlubší vrásky. Společnou kombinací výrobků pak dosáhnete celkového zredukování známek stárnutí. Regenerační oční krém ARTISTRY SUPREME LX MOC 4 305Kč.

Pokud chcete vyzkoušet špičku v oblasti omlazení a plastický chirurg pro vás není řešením, dopřejte si unikátní péči o pleť ARTISTRY SUPREME LX.

Zdroj: www.amway.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *