Nová kolekce by Heidi Klum již 5. března!

Lidl společně s top modelkou Heidi Klum uvede 5. března již třetí kolekci značky “esmara by Heidi Klum” s názvem #LETSDENIM. Jednoduše řečeno – snadno kombinovatelná, mnohotvárná denim móda za typicky výhodné ceny prodejen Lidl. A tentokrát poprvé také pro děti!

Poté co Lidl a Heidi Klum svými 2 kolekcemi ukázali, že mají smysl pro módu a trendy, #LETSDENIM přináší kouzlo klasické džínoviny. Poprvé bude tato kolekce nejen pro ženy, ale také pro dívky.

Nová módní kolekce je inspirována druhým domovem Heidi Klum, a to Los Angeles. #LETSDENIM prezentuje slunné Malibu a zářící Hollywood. Od pondělí 5. března se tak všechny prodejny Lidl po celém světě promění do hollywoodského stylu a nabídnout chic módu ve velikostech 34 – 44 za typicky výhodné ceny prodejen Lidl.

„Vždy jsem byla velký fanda džínoviny. Dá se skvěle kombinovat a nosit při nejrůznějších příležitostech. Jednou můžete vypadat ležérně, jindy zase chic. Kolekce #LETSDENIM ukazuje tuto mnohotvárnost a možnost si ji přizpůsobit k obrazu svému“, uvádí Heidi Klum.

Módní všeuměl: Denim
Skinny džíny a ležérní džínová košile nebo hippie look s riflovou bundou, tyto základní kousky ukazují mnoho tváří denimu. Pruhovaná trička a trendy pruhované ponožky dávají celé kolekci veselý a živý tón.

Módní akcent dodají metalově kovové lodičky a kabelka v pop artovém stylu. Dívčí kolekce pak doplňuje cool džíny s laclem, zábavné mikiny s kapucí a hravě barevné pláštěnky. Fantazijní, urbanistická a dynamická – to je kolekce ve stylu L.A., která ukazuje nejen životní energii Heidi, ale také hravost nabídky Lidlu.

„Po dvou úspěšných kolekcích jsme chtěli našim zákazníkům přinést jako další ukázku módní všestrannosti kolekci z denimu, poprvé také pro dívky. Od 5. března proto uvedeme v našich prodejnách další chic kolekci za naše typicky výhodné ceny,“ dodává Michal Farník, jednatel společnosti Lidl Česká republika.

V pondělí 5. března v rámci již 3. Lidl Fashion Weeku uvede Lidl ve více než 10 000 prodejnách ve 28 zemích a na e-shopech svou další kolekci s názvem #LETSDENIM.

Zdroj: www.instagram.com/lidlcz, #esmarabyheidiklum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *