Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Václav Noid Bárta a Kateřina Průšová pokřtili nový kalendář Hasička & Hasič 2018

Nejkrásnější české a slovenské hasičky se svlékly pře objektivem fotografa Jana Tůmy. Nafotily kalendář pro letošní rok a pro všechny bylo profesionální focení premiérou.  U focení jim asistoval také Hasič roku 2017 Pavel Andráško. A jak sama přiznala vítězka soutěže Miss Hasička 2017 Nikola Kumpanová, nervy měla pořádné.

Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

“Byla to velká zkušenost, něco nového. Nebylo to úplně příjemné, styděla jsem se ze začátku hodně,”  prozradila Nikola, která je dobrovolnou hasičkou. V kalendáři ukázala maximum, kam je při focení ochotna zajít. “Myslím, že to dopadlo skvěle, je to sexy, svůdné tak akorát. Dál bych určitě nešla. Nahá bych nefotila,” dodala studentka Obchodní akademie v Senici na Slovensku.

Nikola je 170 centimetrů vysoká a skvělou postavu má hlavně díky tanci. Jedenáct let tancuje v taneční skupině Endy. Nikola je dobrovolnou hasičkou. Běhá pravý proud za sbor dobrovolných hasičů Letničie. “Jezdíme na soutěže a to mě hrozně baví. Už jako devítiletá jsem chodila na tréninky za Plamen v Petrovej Vsi. Je to úžasný adrenalin, moc mě baví trávit čas s našimi hasičkami,” dodala půvabná brunetka.

  

Křest kalendáře se uskutečnil s hvězdnými kmotry i hosty v pražském klubu Theatro. Křest moderoval Libor Bouček a rolí kmotrů se ujaly Václav Noid Bárta a Kateřina Průšová. Noid byl u zrodu soutěže a byl součástí prvního ročníku soutěže Miss Hasička. Kateřina se letos zúčastnila soustředění finalistů a finalistek. “Holky a vlastně i kluky jsem učila chůzi po mole a musím říct, že na to, že to pro ně byla premiéra, byli hrozně šikovní. Kalendář dnes vidím poprvé a moc se mi líbí. Je sexy, ale ne vulgární. Holky na fotkách vypadají nádherně,” dodala Průšová na křtu kalendáře.

Mezi hosty slavnostního večera byli Petra Svoboda, Marian Vojtko, Taťána Makarenko, Jana Adamcová, Kateřina Votavová, Martina Gavriely dorazila se svými dětmi Jessicou a Tondou a v sedmém měsíci těhotenství se ukázala hvězda Dětí ráje, zpěvačka Petra Peterová.

Zdroj: Hasička & Hasič 2018

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *