Emotikony v podobě limitované edice oblíbených Tic Tac. Dejte průchod emocím!

Používáte rádi emoji v sms, v e-mailech nebo na chatu? A víte, že nyní můžete takový emotikon i ochutnat? S ovocným dražé Tic Tac na vás opět čeká spousta zábavy. Nově totiž značka přichází s limitovanou edicí Emotions, ve které na vás místo tradičních bonbonů čekají rozpustilí smajlíci.

Emotikony jsou světový trend, který se rozšiřuje stále dál, dokonce i mimo svět mobilů a počítačů. Kromě vlastního filmu z loňského podzimu mají nově i svou speciální limitovanou edici dražé. Nyní můžete naplno projevit své pocity pomocí emoji při mlsání vašich oblíbených Tic Tac. Neotřelé ovocné příchutě, jako je citron, brusinka, borůvka, mango nebo guave, jsou potištěny nejpopulárnějšími emotikony, kterým dnes rozumí celý svět.

Ať už máte skvělou náladu a chcete všem ukázat své vítězné „véčko“, nebo vás někdo pobavil tak, že dokonce brečíte smíchy, sáhněte do krabičky Tic Tac a vyberte si dražé právě s vaší náladou. Pestrobarevní smajlíci posílající polibky jsou tu pro zamilované, spiklenecky mrkající emotikony zase nadchnou všechny nerozlučné spojence. Ukončete šedou nudu a zpestřete si den, ať už dnes máte jakoukoli náladu.

Zroj: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *