E! Živě z červeného koberce: Ceny akademie 2018

Nejvýznamnější noc Hollywoodu se blíží a s ní i nervozita, nádherné róby, lesk a třpyt! Televize E! bude opět u toho v pořadu E! Živě z červeného koberce: Ceny Akademie 2018 4. března od 23:00 hodin a následující den v repríze po celý den.

Moderator E! LFTRC Ryan Seacrest

Nejprestižnější přehlídka filmových hvězd nabídne ve svém již 90. ročníku opět nevídanou kolekci luxusních rób a hříšně drahých šperků. Fanoušci Oscarů ale dobře vědí, že jejich oblíbené favority lépe než samotné udílení cen představí show z 300 metrů dlouhého červeného koberce.

Módní i filmoví nadšenci tu mohou posoudit, která z hvězd zazářila v záři reflektorů nejvíce – a taky se od ní leccos zajímavého dozvědět. Nenechte si ujít zajímavé rozhovory našich moderátorů Giuliany Rancic a Ryana Secreasta s největšími hvězdami filmového plátna, ve kterých Vám odkryjí své pocity a očekávání.

March 2, 2014 – Los Angeles, California, United States – Meryl Streep attends the 86th Academy Awards at the Dolby Theatre in Hollywood, California on Sunday March 2, 2014 (Credit Image: © John Mccoy/Los Angeles Daily News/ZUMAPRESS.com)

Pozornost se letos opět zaměří i na herečku Meryl Streep, která je již po několikáté nominovaná v kategorii Hlavní herečka, a naposled Oskara získala za roli ve filmu Železná Lady. Letos je nominovaná za film Akta Pentagon: Skrytá válka. A protože Meryl vždy patří k nejelegantněji oblékaném hvězdám večera, tak nás i zajímá, který návrhář ji obleče letos.

Nenechte si ujít živý přenos z příchodu hvězd na červený koberec zajímavé rozhovory, detailní pohled na hvězdy z 360°, a vstupy z akcí, které se konají po ukončení hlavního ceremoniálu, a na kterých naši moderátoři nesmí chybět. To vše na E! v pořadu E! Živě z červeného koberce: Ceny Akademie 2018 v neděli 4. března od 23:00 hodin a následující den v repríze.

Feb 28, 2016 – Hollywood, California, U.S. – Oscar-nominee, Cate Blanchett, arrives at The 88th Oscars at the Dolby Theatre. (Credit Image: © AMPAS/ZUMAPRESS.com)

Zdroj: E! Entertainment Television 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *