Závan jara a novinek v Costa Coffee. Na čem si pochutnáte?

Kvalitní voňavá káva, dorty, cheesecake, smoothie. Smoothie v kavárně? Proč by ne. S jarem zavál do Costa Coffee i tento mixovaný nápoj, kde hlavní ingredienci tvoří ovoce a zelenina. A tím zdravé mlsání nekončí. Pochutnáte si i na novince Malinovém brownies s oříšky nebo na Banánovém chlebu s rybízem a mandlemi. Přijďte vyzkoušet nové dezerty i zdravé smoothie. Čemu dáte přednost?

 NOVINKA – Costa Coffee bude ve znamení mixu ovoce a zeleniny
Začátkem března si v k Costa Coffee přijdou na své nejenom milovníci kávy, ale i ti, kteří si rádi dopřejí ovocno-zeleninové smoothie. Na výběr budou mít dokonce tři varianty. Zdravé koktejly budou ze zmražené zeleniny a ovoce, připravované s přírodní ovocnou šťávou Pure a ledem. Vše bez konzervačních látek, barviv a přidaného cukru.

Tropické smoothie
Samotný název smoothie je nabitý exotikou a slibuje blížící se teplé dny. Sladká broskev, maracuja a mango se společně s hruškovým džusem promění pod rukama baristy ve vitamínovou bombu se sladkými tóny.

Osvěžující smoothie
Mango, jahoda, meloun a jablečný džus Pure. To jsou hlavní a jediné ingredience Osvěžujícího smoothie. Zastavte se na chvilku a vychutnejte jeho relaxační účinky. Pro tohle smoothie se bude chtít vracet.

Vitální smoothie
Smíchejte ty nejzdravější suroviny a dostanete porci vitality a energie. Zelený koktejl vašemu tělu prospěje po všech stránkách. Pro zjemnění zeleninové chuti brokolice, špenátu a celeru jsme do koktejlu přidali banán, ananas a hruškový džus Pure. Nejlépe chutná vychlazený s několika kostkami ledu.

Vaše oblíbené 300 ml smoothie dostanete v každé kavárně Costa Coffee od 79 Kč.

NOVINKA – Zdravé mlsání
Díky sníženému obsahu tuku, posypu z vloček, oříšků, semínek a ovoce nemusíte mít z mlsání starosti. Takový dezert organismus obohatí o řadu prospěšných látek, jako jsou vitamíny, minerály a stopové prvky.

 

Hříšné malinové brownies
Malinové brownies je čokoládová pochoutka plná malin, lískových oříšků, mandlí, slunečnicových a dýňových semínek. Každé sousto vás vynese blíž a blíž k chuťovému nebi. Sladká, ale zároveň jemně kyselá chuť malin a čokolády je dokonalou harmonií, která vás pohladí na těle i duši. Tento dezert v kombinaci s kávou ještě umocní její chuť. Zhřešit s nimi může kdokoliv, tyhle brownies jsou bezlepkové.

Banánový chléb, který má šťávu
Tento chléb si oblíbí i vegani. Nejde o klasický chléb, který znáte, ale o banánový dezert plný zdravých a chutných ingrediencí. Chutná tyčinka vám dodá potřebnou energii na každodenní shon. Na Banánovém chlebu si pochutnáte u kávy, smoothie nebo jen tak během dne. Najdete v něm banánové a jablečné pyré, červený rybíz, kousky banánu, vlašské a lískové oříšky, mandle i posyp z vloček.

Zatímco Malinové brownies můžete ochutnat už na začátku března, na Banánový chléb si budete muset počkat do druhé poloviny března. Čekání se ale vyplatí. Obě novinky budou k dostání v každé kavárně Costa Coffee od 65 Kč.

Pobočky kaváren Costa Coffee najdete nejen po Praze, ale i v Brně, Plzni, Liberci, Ostravě, Pardubicích, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem či Teplicích.

Zdroj: www.costa-coffee.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *