Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SportZe života

Gabriela Koukalová prodává zlatou medaili přes letgo

Biatlonistka Gabriela Koukalová ve spolupráci s mobilní aplikací letgo společně pomohou dobré věci. Gabriela včera nabídla přes letgo svoji zlatou medaili ze stíhacího závodu Světového poháru 2014 v Ruhpoldingu. Výtěžek půjde přes Konto Bariéry na pomoc malému Maximkovi, kterého Gabriela podpořila již v minulosti.

Medaile je na letgo na prodej za 30 000 Kč. Velkým lákadlem pro fanoušky také může být to, že jim medaili Gabriela předá osobně. Kromě medaile si fanoušci mohou koupit ještě podepsané tričko z kolekce, kterou právě Gabriela navrhuje, je to vůbec první, které vzniklo, a pak ještě letošní reprezentační biatlonovou mikinu, také podepsanou. Výtěžek půjde rovněž na dobrou věc.

Proč jste vybrala právě tuto medaili, čím je pro vás důležitá?
Je to zlatá medaile z období, kdy se mi extrémně dařilo. Pamatuji si, že tehdy v lednu před OH v Soči jsem měla bilanci první, první, druhá, první, druhá. Tehdy jsem začala věřit, že na olympiádě můžu skutečně dosáhnout na medaili, což se nakonec podařilo.

Nebude vám chybět?
Určitě nebude, naopak – mně udělala šťastnou už tehdy. A teď mi udělá další radost, když potěší zase někoho dalšího. A současně navíc i pomůže malému Maxíkovi, který to tolik potřebuje.

Proč právě Maximek, můžete nám přiblížit jeho příběh?
Obrátila se na mě jeho maminka, a když jsem četla ten dojemný příběh, okamžitě jsem začala vymýšlet, jak bych jim mohla pomoci. Maximek trpí vzácnou metabolickou poruchou, tzv. Mabryho syndromem, který má na světě jen deset dětí. Trvale jenom leží a má zavedenou hadičku s výživou přímo do žaludku. Také musí často k lékaři a potřebuje k tomu speciální vůz, na ten právě probíhá sbírka a výtěžek z prodeje medaile půjde právě tam.

Proč jste si vybrala pro prodej právě letgo?
Už jsem o této aplikaci několikrát slyšela a chystala se ji stáhnout a použít. Ale až teď se mi to všechno pěkně spojilo ve správnou chvíli. A už plánuji, jak budu posílat do světa i další věci, které by mohli někomu udělat radost. Navíc je ta aplikace strašně jednoduchá a rychlá.

Na letgo lze věci najít pod #gabiletgo
https://www.letgo.cz/item/zlata-medaile-gabiletgo-iid-8104857
https://www.facebook.com/GabrielaKoukalova/videos/2008276072744515/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *