Velikonoce ve velkém stylu!

Sladkosti, a to v jakékoli podobě, jsou součástí mnoha svátku a zejména těch velikonočních. Také se chystáte připravit k oslavám jara tradiční dobroty jako je velikonoční mazanec nebo beránek, ale nechcete strávit dlouhý čas v kuchyni? Usnadněte si pečení a vyšlehejte si báječné pokrmy díky výkonným kuchyňským pomocníkům, které v žádné domácnosti nesmí chybět. Navíc si určitě najdou své využití a to nejen při pečení, ale také při vaření polévek, omáček či při přípravě chutného smoothie.

Elektrický ruční šlehač s vysoce výkonným motorem SL-109
Praktický kuchyňský pomocník nabízí dvě základní funkce – šlehání a míchání. Vysokovýkonný motor pracuje při příkonu 300 W a nabízí pomocí posuvného spínače celkem pět rychlostí, které jsou doplněny o Turbo funkci. Pohodlný ergonomický design zajišťuje zcela jednoduché ovládání spotřebiče. Součástí příslušenství jsou stabilní hnětací háky a metly vyrobené z ušlechtilé oceli, díky nimž dosáhnete kvalitních výsledků v krátkém čase. Zakoupíte ZDE. MOC 399 Kč

Multifunkční ruční mixér 3v1 RM-251 AG
Díky všestrannému mixéru můžete sekat, šlehat i mixovat. Využijete jej zejména na přípravu krémových polévek, pomazánek, omáček, salátových dresinků, domácí majonézy, šlehačky či koktejlů. Univerzální sekací nůž je vhodný také na přípravu mletého masa, ořechů i drcení ledu. Kromě tyčového mixéru je součástí balení i mixovací a šlehací nádoba s kapacitou 0,6 l. Zakoupíte ZDE. MOC 579 Kč

Multifunkční mixér s topným tělesem RMH-900
Připravit si zdravou domácí polévku nebylo nikdy jednodušší! Speciálně navržený mixér s topným tělesem vám pomůže připravit pokrm rychle a hlavně jednoduše. V multifunkčním mixéru můžete navíc přichystat také kojeneckou stravu, chutné smoothie nebo pyré. Využít můžete až 8 přednastavených programů – polévka s kousky, krémová polévka, omáčka, vaření, smoothie, mixování, drcení ledu a funkce Pulse. Topné těleso s příkonem 900 W nabízí výběr ze 3 teplotních stupňů – 60 °C, 80 °C a 100 °C. Práce s mixérem je snadná díky velkému displeji a přehledným ovládacím tlačítkům. Navíc umožňuje nastavení tří stupňů rychlosti. Pro přesně připravenou polévku nabízí funkci odložené vaření, kdy si podle časovače nastavíte dobu přípravy. Zakoupíte ZDE. MOC 1 499 Kč

Mějte své jídlo pod drobnohledem i během velikonočních svátků s nutriční kalkulačkou!
Během Velikonoc si rádi povolujeme uzdu a dopřáváme si i jídla, která běžně do svých jídelníčků nezařazujeme. Hodujeme se svou rodinou spoustu vajíček a sladkých dobrot jako je mazanec či beránek, užíváme si hory čokoládových koled a pořádné porce velikonoční nádivky. Často jsme pak po svátcích nešťastní z nabitých kil a zkaženého žaludku. Chcete mít i během těchto dnů své jídlo pod kontrolou? Vyzkoušejte kuchyňskou váhu s nutriční kalkulačkou, která ohlídá vaší postavu nejen v průběhu svátků jara, ale po celý rok.

Kuchyňská váha s nutriční kalkulačkou Orava EV-8 A je ideálním pomocníkem pro kontrolu zdravé diety či jako dohled proti zbytečnému přejídání. Díky vysoké přesnosti +/- 1 g dokonale ohlídá vaše porce v průběhu celého dne. Bezpečně si tak dáte pozor na množství přijímaných tuků, uhlohydrátů, cholesterolu či proteinu. Revoluční digitální váha má v sobě zabudovanou integrovanou databázi 1999 energetických hodnot potravin a jednoduše vám tak zobrazí počet kalorií. Navíc vypočítá kalorie z tuků, sacharidy, cukry či sodík obsažený ve vážené potravině. Mějte vše pod kontrolou a dopřejte svému tělu přesně to, co potřebuje! Kuchyňskou váhu s nutriční kalkulačkou Orava EV-8A zakoupíte ZDE. MOC 469 Kč

Velikonoce jsou za dveřmi! Uvařte si perfektní vajíčka
Každý dobře ví, že vajíčka jsou tradičním symbolem Velikonoc a patří k nim stejně neodmyslitelně jako koleda, pomlázka z mladé vrby či voňavý beránek na vyzdobeném stole. Nejen, že jsou nejčastější odměnou pro koledníky a perfektní sváteční dekorací, ale zároveň jsou pokrmem, který během těchto svátků nesmí v žádné domácnosti chybět. Základem je však uvařit vajíčko přesně tak, jak potřebujete. Víte, jak na to?

Signalizátor uvařených vajíček PiepEi vajíčko LINEO vám ulehčí práci v kuchyni. Zapomeňte už na postávání u sporáku a mnohdy nepřesné odpočítávání minut. Pomocník PiepEi vás vždy spolehlivě upozorní, kdy je vše hotové přesně tak, jak si představujete. Elektronické vajíčko signalizuje během vaření třemi různými melodiemi, proto vám přesně napoví, kdy je vajíčko uvařené na měkko, na hniličku i na tvrdo.

Překvapte svou rodinu dokonalou snídaní a to nejen o Velikonocích! Signalizátor uvařených vajíček PiepEi vajíčko LINEO zakoupíte ZDE. MOC 219 Kč

Tip redakce: Překvapte koledníky drinkem ve velikonočních barvách
Začínáte se už připravovat na Velikonoce? Kromě pomlázky a košíku na výslužku se vám určitě bude hodit i zásoba kvalitního alkoholu na přípitek pro plnoleté koledníky. To vyplynulo i z průzkumu společnosti Stock Plzeň-Božkov, který zjistil, že panáka kvalitního pití si Češi vykoledují hned na druhém místě po kraslicích. A jaký alkohol nejlépe zvolit? S kvalitní skotskou whisky Johnnie Walker zaručeně potěšíte všechny a lze s ní dělat i divy. Třeba i připravit koktejl ve velikonočních barvách.

Letos na nás v kalendářích čeká vtipná shoda. Velikonoční neděle, neboli Boží hod velikonoční, vychází na 1. dubna, tedy přímo na Apríla. Není tudíž pochyb, že letošní svátky jara budou veselé a kreativně vyřádit se můžete i vy.

Přípitek na velikonoční pondělí je již samozřejmostí. Skvělou whisky Johnnie Walker Black label, která zrála nejméně 12 let a pochází ze všech čtyř stran Skotska, můžete pít čistou či pouze na ledu. Připravit z ní lze ale také originální a barevně k Velikonocům laděné koktejly. Co tak letos koledníky trochu překvapit? Koktejly s Johnniem Walkerem ve veselých barvách.

JOHNNIE WALKER RED LABEL & GRAPEFRUITE – koktejl ve žlutém provedení
Na jednu porci budete potřebovat:
50 ml Johnnie Walker Red Label
120 ml grapefruitového džusu

Jak připravit:
Do vysoké sklenice si připravte led. Postupně přidejte odměřenou dávku whisky a grapefruitový džus. Obsah sklenice dobře promíchejte a můžete podávat.

 

JOHNNIE WALKER – CRANBERRY RED – koktejl v červeném provedení
Na jednu porci budete potřebovat:
50 ml Johnnie Walker Red Label
140 ml brusinkového džusu
15 ml čerstvé citronové šťávy
10 ml cukrového sirupu
2 střiky Angostura bitters

Jak připravit:
Příprava šťavnatého drinku Cranberry Red je opravdu jednoduchá. Stačí si do vyšší sklenice připravit led, přidat všechny správně odměřené ingredience, pořádně promíchat a pak už jen vychutnávat.

Whisky Johnnie Walker Red Label v 0,7l provedení zakoupíte ve vybraných prodejnách za cenu od 318 Kč.

Zdroj: http://www.orava.eu/cs/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.