Již příští týden startují castingy Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2018

Castingy se budou konat ve dnech od 7. do 21. dubna v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorkou soutěže je topmodelka Denisa Dvořáková, která bude provázet všemi castingy.

Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Sáša Jány k projektu říká:  “Mám velkou radost, že finalistky a finalisté posledních ročníků Schwarzkopf Elite Model Look jsou tak úspěšní na poli profesionálního modelingu. Je příjemné vidět, že je za námi více než čtvrtstoletí budování vynikajících kariér, a že Elite Model Look je kontinuálně nejúspěšnější modelingovou soutěží i v České a Slovenské republice”.

Jana Tvrdiková – světová vítězka Elite Model Look 2016

Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite a získají dárky od partnerů projektu, časopis Elle pro dívky a Elle Man pro kluky. V rámci castingů bude probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, produkty Swissdent a Tweezerman od Profimed a dekorativní kosmetiky ARTDECO. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy a zástupci společnosti Rowenta na vybraných castinzích předvedou, jak si lehce a rychle upravit vlasy na každou příležitost.

Během letošních castingů nově proběhne také soutěž o profesionální fotografie od agentury Elite a produkty Rowenta v hodnotě 17 500 Kč, více na rowenta.cz/elite.

Josef Utěkal

Ve většině měst předvedou modelky agentury Elite Model Management Prague nové trendy v oblasti účesů a barev pro rok 2018 – Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvěčnil známý fotograf Armin Morbach. Všichni zájemci, i z řad doprovodu či přihlížejících, kteří si chtějí nechat poradit s péčí o vlasy, mohou absolvovat zdarma analýzu vlasů od značky Schwarzkopf.

Do 14 dnů po skončení castingů budou kontaktováni všichni, kteří postoupí do semifinále, jenž se bude konat v červnu v Praze. Vybrané dívky a mladí muži se v srpnu zúčastní finále, které se uskuteční ve Španělském sále Pražského hradu. Vítězka a vítěz národního finále odcestují na 35. ročník světového finále Elite Model Look.

Další ročník castingů do soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pro Českou republiku proběhne v dubnu 2018 v obchodních centrech.

Generálním partnerem soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2018 je Schwarzkopf, dalšími partnery jsou Rowenta for Elite Model Look, dekorativní kosmetika ARTDECO, profesionální a trendy péče o zuby Profimed a lifestylový internetový magazín Feminity. Mediálními partnery jsou rádio Evropa 2, magazín ELLE, JCDecaux a FashionTV Czech&Slovak.

Elite Model Look
Ze soutěže Elite Model Look organizované agenturou Elite Model Management vzejde každý rok budoucí hvězda modelingového průmyslu. Od svého vzniku roku 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Koná se ve více než 30 zemích světa a každoročně se do ní přihlásí desetitisíce začínajících modelek a modelů.

Denisa Dvořáková – ambasadorka SEML CR 2018

Prostřednictvím Elite Model Look byly objevené mnohé známé tváře z titulních stran světových módních časopisů. Soutěž pomohla odstartovat kariéry takových modelingových hvězd současnosti, jako jsou např. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Linda Vojtová (světová vítězka Elite Model Look 2000), Denisa Dvořáková (světová vítězka Elite Model Look 2006), Eva Klímková (světová vítězka Elite Model Look 2013), Barbora Podzimková (světová vítězka Elite Model Look 2014) či Jana Tvrdíková (světová vítězka Elite Model Look 2016).

Díky struktuře soutěže se každá vítězka a vítěz národního finále zúčastňuje mezinárodního finále, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po mole a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem, na jehož konci porota sestavená ze známých osobností vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite. Finalisté získávají garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 730.000 EUR. V České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1992.

Kristian Černík

Elite world
Elite World je součástí skupiny Elite Licensing, která se zaměřuje na služby v módním průmyslu a je vlastníkem new yorské modelingové agentury The Society, jenž zastupuje supermodelky jako Adriana Lima či Kendall Jenner. Do portfolia Elite Licensing dále patří modelingová síť Women. Modelingová agentura Elite byla založena v Paříži v roce 1972 a během svého působení se vypracovala na nejprestižnější agenturu na světě.

Agentura Elite, jako důležitá hybná síla v modelingovém průmyslu, položila základy pro management v modelingu a i nadále pokračuje s inovací ve světě modelingových agentur. Její přístup k obchodu je založen na prodejní síle, kterou je schopna modelkám dopomoci k dosažení mezinárodní úrovně a takto je posunout až na stupínek supermodelek. O dívky je přitom postaráno na vysoké profesionální úrovni.

Jako zastánce etického kodexu v modelingovém průmyslu podporuje agentura Elite přísné dodržování zdravého životního stylu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.