Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Změňte chuť vašich rtů podle nálady!

Balzám na rty, jelení lůj, patlátko, mazátko…ať mu říkáte jakkoliv, určitě v kabelce máte minimálně jeden. Bez něj totiž ani ránu! Barevné a voňavé balzámky Crazy Rumors, to je to po čem vaše rty touží. Jsou vyrobeny z přírodních surovin, veganské, slazené stévií, k dostání v 50 nádherných příchutích a vůních. O vaše rty skvěle pečují, nemastí, krásně drží na rtech a hlavně vám dlouho vydrží.

Kávové, čajové, ovocné, zmrzlinové, žvýkačkové, cukrovinkové, limonádové, oříškové…stačí si vybrat podle vlastní chuti a pak už jen mlsat podle nálady. Milujete pistácie, Earl Grey, ranní kávu, limonádu, mátu? Máte chuť na vánoční perníčky nebo hříšný Red Velvet Cake? V Crazy Rumors najdete snad každou chuť a vůni, která vás baví. A pokud neodoláte a budete mít chuť se zakousnout, když se nikdo nedívá, klidně to udělejte. Jsou vyrobené ze samých úžasných věcí, například BIO bambucké máslo, BIO jojobový olej, makadamový olej, BIO panenský olivový olej, éterické oleje a přírodní organické chuti. Prostě 50 fantastických příchutí od ranní kávy po malinový sorbet.

Vybírat můžete také z několika odstínů přírodních barev na rty Hibiskiss vytvořených pouze s použitím přírodních barviv. Zkrátka a dobře vaše rty budou odteď zdravé, krásné, šťavnaté a k zulíbání!

Tip redakce:
Buďte svůdná a sexy i bez rudé rtěnky!
Rudá rtěnka je základem každé správné dámy, nicméně nemusí být vaší pravou rukou po celých 24 hodin, každý den. Někdy si zkrátka přejete být svůdná i tak, jak jste se narodila. Věnujte důkladnou péči svým rtům a oni se vám za to dokonale odmění. Budete krásná a sexy i bez rudé rtěnky! Cena: 109 Kč

Zdroj: www.balzamky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *