Letní módní přehlídka v magické krabičce plné letní atmosféry #CalzedoniaSummerShow

Calzedonia uvítala nadcházející sezónu na letní přehlídce, která se uskutečnila 10. a 11. dubna v sídle značky v italské Veroně.

Léto se nezadržitelně blíží, a tak je ideální doba pro představení nejnovější kolekce plážové módy Calzedonia.  Módní přehlídka vtáhla diváky do originálního, kubistického, moderního světa, plného pohybu. O skutečně letní atmosféru se postaraly speciální efekty, které přítomné přenesly na prosluněnou pláž. Každý okamžik této oslnivé show byl hodný zvěčnění na Instagramu.

Livia Pillman
Devon Windsor
Daniela Braga
Cindy Bruna
Cindy Bruna
Joana Sanz
Joana Sanz
Christine Chu

 

Emi Renata
Angela Ruiz

Jedinečnou příležitost jak přivítat léto si nenechaly ujít světové a italské celebrity i hvězdy sociálních sítí. Záběry z této unikátní akce můžete sledovat na sociálních médiích prostřednictvím hashtagu #CalzedoniaSummerShow.

Na pořadu dne byly kromě neotřelého konceptu show i další novinky: Calzedonia totiž představila první limitovanou edici plážové módy. Kolekce zahrnuje patery bikiny a troje plavky vcelku. Atraktivní modely se promění v nepostradatelnou část letního šatníku v kombinaci s džíny nebo sukní. Získáte tak elegantní a stylový outfit. Tato limitovaná edice je jedním slovem výjimečná. Počínaje jejím představením na přehlídce je v prodeji ve vybraných obchodech a online. Už nemusíte dlouze čekat, až budou vytoužené kousky z přehlídky k dostání, pořiďte si je právě teď!

Calzedonia vždy kráčí ruku v ruce s aktuálními trendy a individuálními požadavky zákazníků. Nejinak tomu bude i v nadcházející sezóně. Na karibské ostrovy vás přenesou barevné květinové potisky s malými podobiznami exotických zvířat, které jsou ztělesněním léta v jeho nejčistší podobě. Oblíbené jsou v poslední době také květinové aplikace a nejrůznější průstřihy a transparentní detaily – ani na tyto motivy Calzedonia v nové kolekci nezapomíná. Úplně poprvé se v plavkové kolekci této značky objevuje samet na bikinách i jednodílných plavkách v různých střizích a barevných odstínech. Měňavý efekt tohoto speciálního materiálu působí stylově a moderně, v nových plavkách tak zazáříte u moře i u bazénu. Bez ohledu na nejnovější módní trendy se celá kolekce výborně kombinuje, a to i s modely pro běžné denní nošení.

Zuzana Straská
Zuzana Straská
Tatiana Žideková
Tatiana Žideková
Zorka Hejdová
Zorka Hejdová

Calzedonia pečlivě sleduje vkus svých zákazníků a proto nejoblíbenější kousky předchozích sezón nabízí v jednobarevné základní kolekci. Tu aktuálně rozšiřují nové barevné odstíny, styly a střihy. Těšit se můžete na poslední trendy, jako jsou průstřihy a volánky. Ke slovu se také hlásí inspirace módou 80. let. Renesanci zažívají vysoce vystřižené spodní díly i brazilské kalhotky v moderním pojetí. Letní přehlídka překvapila diváky ve všech směrech a oslovila je napříč generacemi. Nabídla nepřehlédnutelné modely, hravé i klasičtější kousky. 

PODĚKOVÁNÍ
Značce Cotril za zajištění hairstylingu a značce MAC Cosmetics za zajištění make-upu během show.

Zdroj: Calzedonia 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *