Pro dobrou věc Andrea Verešová rozvlnila své boky v sexy šortkách

O tom, že Andrea Verešová se pyšním božským tělem a že miluje děti není pochyb. V rámci dětského dne v MALL.cz Parku, kde přebírala šek a dárky pro svůj nadační fond se také aktivně zapojila do zábavy. V rytmu dětských písní rozvlnila své tělo s ostatními malými návštěvníky a zapojila se do soutěží.

MALL.cz Park se na jeden den proměnil v zábavné hřiště i pro ty nejmenší návštěvníky. Společnost Mattel Czech Republic pro ně uspořádala soutěže i zábavné hry a na místě rozdávala dárky. Malovaní na obličej si všechny děti náležitě užily. Dívky se nejvíce zabavily s panenkami Barbie a kluci s autíčky. Andrea se aktivně zapojila i do dětských tanečků a spolu s animátory dětem s tancem pomáhala.

Moc děkuji Mall.cz a všem dalším partnerům, že jsme společně pomohli dobré věci. Děkuji za vaši laskavost a šlechetnost, že nemyslíte jen na sebe a dělíte se o své štěstí a úspěch, stejně jako já rozdáváte lásku a naději. Doufám, že jsme tímto započali takovou tradici a budeme v této dobré věci nadále pokračovat,“ komentovala na místě Andrea Verešová.

Výsledkem akce je kromě dětské radosti na místě i mnoho hraček, které jistě udělají radost v dětských domovech. Firma Mall.cz ještě navíc věnovala šek Nadačnímu fondu Andrey Verešové na 30 000 Kč.

Veškeré podrobnější informace o dalším programu a aktivitách MALL.cz Parku naleznete na https://festival.mall.cz/#schedule

Jeden myslel na “Pro dobrou věc Andrea Verešová rozvlnila své boky v sexy šortkách

  • 5.7.2018 (10:18)
    Trvalý odkaz

    Moc pěkný článek děkuji a doporučuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *