Sylvester Stallone má Plán útěku vždy

V polovině prázdnin dorazí do českých kin thriller s názvem Plán útěku 2, kde se v hlavní roli opět objeví Sylvestar Stallone jako Ray Breslin.

Ten je neustále na útěku – živí se totiž testováním nedostatků zabezpečovacích systémů ve věznicích. Uplynulo už několik let, kdy se stal obětí zrady a musel sáhnout až na dno svých sil, aby unikl z nechvalně známé prosklené Hrobky. Po tomto úspěchu mu prestiž ještě stoupla, získal množství nových zakázek a nyní čelí nové velké výzvě. Jeden z členů jeho týmu zmizí a ocitne se v tajném technologickém zařízení s příznačným názvem Hádes. Tajemná organizace v něm vězní unesené osoby, které disponují důležitými informacemi nevyčíslitelné hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i mezinárodně hledaní zločinci – nikomu z nich se zatím nepodařilo dostat se ven. Jediná cesta pro Ray Breslina tak znovu vede směrem dovnitř.

50 Cent

Na scénáři se podílel, stejně jako v předchozím díle, Miles Chapman, režie se tentokrát ale ujal Steven C. Miller. Kromě svalovce Stalloneho se můžete těšit na herce a wrestilingového závodníka zároveň Dava Bautistu, který si již zahrál ve velkých filmech jako Spectre, Strážci Galaxie Vol.2 nebo v nejnovějších Avengerech. Své místo má ve filmu i Curtis Jackson známý především jako americký rapper 50 Cent.

Premiéra 26. 7. 2018
originální název Escape plan 2: hades
žánr thriller
režie Steven C. Miller
scénář Miles Chapman
Hrají Sylvester Stallone
Dave bautista
Jaime King
Rok výroby 2018
země původu USA, Čína
Délka 93 min
Jazyková verze český dabing
Filmové kopie 2d dcp
přístupnost nevhodný do 15 let
www.escapeplan2.movie

Zdroj: Plán útěku 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *