Kam se stěhuje Česká Miss Lea Šteflíčková?

Uplynul sice více než měsíc od doby, co se Lea Šteflíčková stala novou Českou Miss, ale stále se těší z přebírání výher, které jí vítězství v soutěži přineslo. Jednou z nich je byt v centru Brna, jenž je součástí bytového domu RC Apartments. Byt do soutěže věnovala developerská společnost RC Europe. Z rukou jejích zástupců si Lea Šteflíčková převzala v pátek klíče od svého nového domova.

Česká Miss, Lea Šteflíčková, jako jednu z výher získala od společnosti RC Europe byt o výměře 67 m2. Nový domov Ley je plně zařízen a disponuje balkonem a terasou. „Byt je situován v posledním patře, takže výherkyně může v soukromí odpočívat na terase, kterou byt disponuje. Navíc lokalita v centru města je ideální pro mladého a aktivního člověka,“ dodává Miloslav Hartman, jednatel společnosti RC Europe.

Šťastná Lea Šteflíčková ve své nové kuchyni

Byt je součástí nově rekonstruovaných apartmánových domů RC Apartments, kde se ve dvou budovách nachází celkem 67 jednotek ke krátkodobému a dlouhodobému pronájmu. Při rekonstrukci těchto domů bylo myšleno i na to, aby si jejich obyvatelé mohli po náročném dni odpočinout, a proto je jejich součástí venkovní prostor se zelení a sezením. Při náročném každodenním programu České Miss, přijde Lee tato část domu vhod. Nové České Miss poskytla bydlení po dobu jednoho roku společnost RC Europe, která úspěšně spravuje nemovitosti jak v Česku, tak v zahraničí.

Zdroj: www.rceurope.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *